Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzisz o JDM Option?

Jak oceniasz JDM Option.pl?
Bardzo fajny serwis, ciekawe materiały i fajny klimat.
56%
 56%  [ 110 ]
Jest ok, ale mogłoby być lepiej. Do roboty Panowie!
32%
 32%  [ 63 ]
Bez rewelacji i nie ma czego czytać.
7%
 7%  [ 15 ]
Nie mam jeszcze zdania, bo za krótko tu siedzę.
3%
 3%  [ 6 ]
Głosowań: 194
Wszystkich Głosów: 194

Autor Wiadomość
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-22   

Bardzo fajny serwis.. ;) klimat forum bije wszystkie inne na głowę. gratulacje chłopcy :gej:
 
 
deRic 

Auto: e28
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: PK
Wysłany: 2009-12-27   

zaglosowane :-)
 
 
AriN H3M 


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-01   

Głos oddany :) Wszystko super, klimat oprawa graficzna itp... Jednego czego mi brakuje to aktualizacja artykułów na głównej stronie :-(
_________________

 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2010-01-01   

AriN H3M napisał/a:
Jednego czego mi brakuje to aktualizacja artykułów na głównej stronie


Niestety nikt oprócz mnie nie chce tego robić, a ja od jakiegoś pół roku mam ciężkie chwile w robocie i nawet jak mam potem wolny czas to jestem tak zrypany, że nie chce mi się. Miejmy nadzieję, że w 2010 sytuacja się poprawi. Pisać jest o czym, ale trzeba to najzwyczajniej zrobić. :)
 
 
 
Baltosz 


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 427
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2010-01-01   

Co do artykułów to zaryzykowałbym stwierdzenie, że nie potrzebne są artykuły z imprez. Na forum jest dział o tym i wg. mnie nikt nie wchodzi na JDM-Option, żeby poczytać co się działo na jakiejś imprezie ale raczej, żeby dowiedzieć się czegoś o japońskiej motoryzacji (przynajmniej ja tak to widzę).

IMO powinno być znaczeni więcej takich artykułów jak Ciamacha o DC2. Przecież jest EK Squad a nie ma artykułu na stronie o VI genie. Wiele osób ma na ten i inne tematy masę informacji i z powodzeniem mógłby napisać jakiś artykuł. Nie musi być przecież już od razu, bo nie wszyscy mają tyle czasu. No i można być też pisać o nowościach w motoryzacji, o nowych wozach itd. Nie pojawia się to w takiej ilości, żeby tego nie można ogarnąć i można przecież skorzystać z innych źródeł. IMO taki serwis byłby ciekawszy niż sprawozdania z Ryk :roll:
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-01-01   

Masz rację, ja chętnie napisałbym więcej tego typu artykułów ale problem polega na tym, że do DC2 nie musiałem się specjalnie przygotowywać a do innych perełek już niestety muszę.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
AriN H3M 


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-02   

Głównie brakuje właśnie takich artykułów jak Ciamacha o danym modelu lub opisujące firmy tak jak były artykuły np. o Spoon-ie. O imprezach można poczytać gdzie indziej.
_________________

 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-02   

O Spoonie tez mozna poczytac gdzie indziej. Imprezy te dobrze wpasowywuja sie w pojecie JDMu wiec dlaczego mialoby ich nie byc. Jak dobry material to czemu nie...

Brak czasu jest problemem, nic wiecej...
_________________
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2010-01-02   

Gumka23 napisał/a:
Brak czasu jest problemem, nic wiecej...


Tylko brak czasu. Jest milion rzeczy, o których można pisać, ale nie jestem już licealistą, czy studentem z masą czasu na swoje hobby. Ostatnio i tak mam problem ze skończeniem nowego wyglądu serwisu, aby to wszystko ruszyć.

Artykuły trzeba przygotować rzetelnie i poświęcić temu kawał roboty. Inna sprawa, że artykuł jak ma się ukazać to ma być zrobiony w całości od nowa, czyli napisany przez nas samych, a nie wklejanie obcych źródeł, czy tłumaczenie na polski zagranicznych serwisów. Takie coś może się dla mnie w ogóle nie ukazywać, bo nie widzę sensu w kopiowaniu czyjej zawartości i nazywania tego artykułem. Ewentualnie chyba, że miałby być to newsy na zasadzie bloga, ale teraz u nas tego nie ma(jeszcze).

Założyłem kiedyś temat, że daje wolna rękę i jak ktoś chce pisać i potrafi to robić to powitam taką osobę z miłą chęcią w drużynie JDMO.
 
 
 
the_havran 


Auto: Black Chuck Taylor
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 2442
Skąd: z Wypizdówka
Wysłany: 2010-01-03   

sądze żę Deox to faja i mydli oczy portalem V2 żeby ściągnąć młodzież :lol:
 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-03   

the_havran, ty sie lepiej z gasebem bierz za jakiś artykuł o EK fajo 8-) Ja gdybym posiadał choć 3/4 wiedzy takiej jaką posiada, któryś z was, mógłbym napisać coś. Niestety to co wiem o tych autach to zdecydowanie zbyt mało, żeby napisać wyczerpujący artykuł :lol:
 
 
the_havran 


Auto: Black Chuck Taylor
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 2442
Skąd: z Wypizdówka
Wysłany: 2010-01-03   

Ja to nie mogę pisać artów, zresztą pewnie za jakiśczas wywale się z EK Squad'u :lol:
Teraz żyje Igen'em i tylko z sentymentem spoglądam na projekty z EK w tle 8-)
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2010-01-03   

Oby gaseb miał na tyle siły, aby ciągnąc projekt jak należy. 8-)
 
 
 
the_havran 


Auto: Black Chuck Taylor
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 2442
Skąd: z Wypizdówka
Wysłany: 2010-01-03   

Wiesz, mogę prowadzićz nim dalej EK Squad nie stawiam na tym kreski.
Tyle że nie będę już miał EK (zresztą nigdy nie maiałem, hehe)
 
 
KAMILcom 
intercooler turbo


Auto: Charade 1.0
Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 719
Skąd: Grodzisk Maz.
Wysłany: 2010-01-14   

dodałem jakieś krótkie info o charadzie gtti. nie wiem czy ktokolwiek przegląda tamten dział, ale polecam sie zapoznać :-P
jak będzie jakiś odzew to za jakiś czas myśle że bede mógł zrobić jakiś dokładniejszy opis tego modelu na główną. napisz mi Deox na PW, jak byś to widział.
_________________
size is nothing... boost is EVERYTHING
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna