Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Motoryzacyjne ciekawostki
Autor Wiadomość
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2020-12-29   

Krzyh00 napisał/a:
fulek napisał/a:
mnie śmieszy jego podjarka i komentarze pod jego filmami z silesi, jeżdzi na slicku w grupie z samymi seriami i się jaraja jak wszystkich wyprzedza na imprezach w których nie chodzi o wyprzedanie :mrgreen:

a czasy powyżej 2 minut :-P


fulek no u Ciebie cebuli w kieszeni to sie nie spodziewalem :mrgreen:

a tak serio to czy jarac sie mozna tylko jak sie bije rekord toru? nie wiem czy kojarze odcinek o ktorym mowisz, ale to chyba luzne testy a nie zlote kalesony i uscisk dloni burmistrza championship . wydaje mi sie ze chlop ma do siebie duzo dystansu, nie raz wspomina w innych odcinkach dla beki ze jest niespelnionym kierowca wyscigowym :lol: i ja to troche tak odbieram jak powrot to jakiejs pasji sprzed lat ale bez napinki i walki na smierc i zycie ;)


dokładnie tak samo to odbieram. Kivi jeździ bo daje mu to frajdę i fun. Wydaje sie ze ma totalnie wyjebane w pudła, garnki. On bierze termos z kawa i jedzie odpoczywać na torze.
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-12-29   

Tylko właśnie wygląda to jak wyścig o złote gacie :lol:

Każdy filmik jest o wyprzedzaniu aut które się z nim nie ścigają :lol:
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-12-29   

Leo napisał/a:
Krzyh00 napisał/a:
fulek napisał/a:
mnie śmieszy jego podjarka i komentarze pod jego filmami z silesi, jeżdzi na slicku w grupie z samymi seriami i się jaraja jak wszystkich wyprzedza na imprezach w których nie chodzi o wyprzedanie :mrgreen:

a czasy powyżej 2 minut :-P


fulek no u Ciebie cebuli w kieszeni to sie nie spodziewalem :mrgreen:

a tak serio to czy jarac sie mozna tylko jak sie bije rekord toru? nie wiem czy kojarze odcinek o ktorym mowisz, ale to chyba luzne testy a nie zlote kalesony i uscisk dloni burmistrza championship . wydaje mi sie ze chlop ma do siebie duzo dystansu, nie raz wspomina w innych odcinkach dla beki ze jest niespelnionym kierowca wyscigowym :lol: i ja to troche tak odbieram jak powrot to jakiejs pasji sprzed lat ale bez napinki i walki na smierc i zycie ;)


dokładnie tak samo to odbieram. Kivi jeździ bo daje mu to frajdę i fun. Wydaje sie ze ma totalnie wyjebane w pudła, garnki. On bierze termos z kawa i jedzie odpoczywać na torze.

x2

fulek, nie ma się co spinać, większość osób serio ma wysrane w te czasy i chce się dobrze bawić... :)
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-12-29   

Ale ja się nie spinam, wali mnie to :lol:

Gość na siłę wpierdala się pod pachę i nieraz to wygląda dość niebezpiecznie. A gawiedź w komentarzach wali konia :lol: bardzo niedzielne jeżdżenie
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-12-29   

Właśnie widać jak Cie to wali :mrgreen: :mrgreen:
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-12-29   

Niech tak będzie
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-12-30   



Od 24 minuty.

Nie oglądam tego kanału, ale aż sprawdziłem o co cho.

Fulek ma racje, że gość niepotrzebnie stwarza zagrożenie. Za takie akcje to na większości torów jest min. biało-czarna flaga, nie wiem jak na Silesii. Na TA nie wyprzedza się w zakrętach, i tyle. Będzie zdziwienie jak się w kogoś wpierdoli (odpowiedzialność za kolizje podczas wyprzedzania spoczywa na wyprzedzającym) i będzie trzeba płacić ;)

EDIT:

Polski YT to jednak jest rak (poza Nightride i Mikiciukiem :D ) 15 minut życia zmarnowane.



Od 28 minuty gość się mało nie zesra jak zajebiście mu Clio na slicku dogania auta na drogowej oponie. Jazda na luzie i bez spiny, nie ma co :)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-12-30   

Z tego co wiem Kivi ostatnio na Kielcach (albo Silesii? Nie pamiętam) kręcił dramę o klasy, bo organizatorzy o 15KM za mało wpisali na jeden wóz, a potem organizatorzy do tego człowieka "ej możemy Cię przepisać, bo jeden jutuber sapie".

Fajna ta "jazda bez spiny" taka... spięta strasznie :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2020-12-30   

Jezu jak Was dupa piecze o niego :lol: :lol: :lol:
zaczęło się, że oszust, kombinator później ze pozer na jazdę na torze a skończyło się, że awanturnik :lol: :lol: :lol:
 
 
Wojtuuus 
EF enthusiast


Auto: EE9 / JZS160
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-12-30   

Jak już po jutubowemu piszecie, to rozwikłajcie tę zagadkę jak Sylwester Wardęga w swoich odcinkach o dramach na polskim jutubie :lol: :lol: :lol:
_________________
Honda Civic Ferio 6th Generation

Drogi są niebezpieczne, dlatego trzeba jeździć szybko, by czas przebywania na drodze skrócić do minimum.
 
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-12-30   

Leo napisał/a:
Jezu jak Was dupa piecze o niego :lol: :lol: :lol:
zaczęło się, że oszust, kombinator później ze pozer na jazdę na torze a skończyło się, że awanturnik :lol: :lol:


x2
Jak Kivi jest "rakiem" na YT to nie mam pytań :lol:
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2020-12-30   

Panowie, kilka postów wg. mnie wyjaśniło Pana rajdowca, ale spoko brońcie go dalej, tylko gdyby ktoś na forum objeżdżał na slick’u auta na drogówkach to na bank łach byłby darty no, ale tutaj no tak bez spiny na lajcie :lol:
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-12-30   

nikesonmyfeet napisał/a:
Od 24 minuty.

Nie oglądam tego kanału, ale aż sprawdziłem o co cho.

Fulek maracje, że gość niepotrzebnie stwarza zagrożenie. Za takie akcje to na większości torów jest min. biało-czarna flaga, nie wiem jak na Silesii. Na TA nie wyprzedza się w zakrętach, i tyle. Będzie zdziwienie jak się w kogoś wpierdoli (odpowiedzialność za kolizje podczas wyprzedzania spoczywa na wyprzedzającym) i będzie trzeba płacić


szczerze nie ogladalem chyba tych filmow albo fragmentami, bo mnie w zasadzie jak na ironie bardziej interesuja odcinki z hamowni i pogadanek niz te z silesi, gdzie zwyczajnie nudne jest patrzenie jak ktos jezdzi dosc wolnym autem po dosc szybkim torze. w kazdym razie to co wkleiles z tym wyprzedzaniem na zakrecie, gosc z toyoty zamulal i odbil szeroko do lewej co kivi mogl odczytac ze go puszcza, wiec sie zapakowal, na szczescie kontrolowal sytuacje i przyhamowal jak gosc zaczal scinac. jak ktos tu widzi jakis dramat i napinke to hmm... ja nie widze.

nikesonmyfeet napisał/a:
Od 28 minuty gość się mało nie zesra jak zajebiście mu Clio na slicku dogania auta na drogowej oponie. Jazda na luzie i bez spiny, nie ma co


tutaj tez nie widze tego o czym mowisz. po prostu jedzie swoje, a podnieca sie jagodowy na fotelu pasazera.

umowmy sie, napinacz to ktos kto jedzie szybciej niz potrafi, wypada z drogi, pajacuje. ja tu widze poprawna jazde, dobra linie, nie jest to tez zadna walka o zycie tym clio mozna by tam pojsc duzo grubiej. wrecz nuda tam jest szczerze mowiac :) kivi widac ze kiedys jezdzil, wiec ma jednak troche wyzej postawiony prog satysfakcji z jazdy niz swiezak, ja tego nie odbieram jako napinke. jest na torze wiec jedzie szybko skoro potrafi.

nie bardzo tez rozumiem argument z oponami, to nie zawody tylko jakis luzny trening wiec jaka roznica kto mial jakie opony?

TorquedMad_Mind napisał/a:
Z tego co wiem Kivi ostatnio na Kielcach (albo Silesii? Nie pamiętam) kręcił dramę o klasy, bo organizatorzy o 15KM za mało wpisali na jeden wóz, a potem organizatorzy do tego człowieka "ej możemy Cię przepisać, bo jeden jutuber sapie".


a ja slyszalem ze sika do zlewu bez wyjmowania naczyn..
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-12-30   

Krzyh00 napisał/a:

TorquedMad_Mind napisał/a:
Z tego co wiem Kivi ostatnio na Kielcach (albo Silesii? Nie pamiętam) kręcił dramę o klasy, bo organizatorzy o 15KM za mało wpisali na jeden wóz, a potem organizatorzy do tego człowieka "ej możemy Cię przepisać, bo jeden jutuber sapie".


a ja slyszalem ze sika do zlewu bez wyjmowania naczyn..

No różnica jest taka, że akurat jesteśmy dobrymi znajomymi z typem "któremu zmienili klasę". Miał z tego niezłą bekę, bo totalnie nie jechał na czas, a praktycznie wpadał na podium.


A na siłę bronienie "bo znany jutuber" to jest dopiero pieczenie dupy, bo "papieża obrażajo". Każdemu człowiekowi zdarzają się idiotyzmy (vide e, np.: wbicie się pod łokieć GT86 na wyżej pokazanym filmie), ale obrona ich za pomocą "bo się przypieprzasz" jest lekko mówiąc... śmiechowa :mrgreen:

Niektórzy chyba nie mogą zrozumieć, że ktoś może robić "dobry kontent" (subiektywna ocena), to nie oznacza, że jest dobry we wszystkim - jak np.: agresywna jazda na granicy kolizji, czy spina o tabele.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-12-30   

a co jezeli powiem Ci, ze kivi robi duzo wiekszy przypal na ulicy na innych filmach? dobry majndfak co? 8-)

kurde wyszlo na to ze go jednak nie bronie, ale lipa. i cala rozkmina psychologiczna do smieci :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna