Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Motoryzacyjne ciekawostki
Autor Wiadomość
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-12-30   

Krzyh00 napisał/a:
a co jezeli powiem Ci, ze kivi robi duzo wiekszy przypal na ulicy na innych filmach? dobry majndfak co? 8-)

kurde wyszlo na to ze go jednak nie bronie, ale lipa. i cala rozkmina psychologiczna do smieci :mrgreen:

nie odnosiłem się personalnie do Ciebie...
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-12-31   

Wchodząc na jdmo co raz częściej czuję się podobnie jak wchodząc na grupę mojego osiedla na fejsie... :lol: zawsze się znajdzie coś do czego się można przywalić i można prowadzić wielopostowe batalie o wszystko.

Ja tam Kiviego lubie oglądać i słuchać, często mam zwyczajnie bekę i miło mi się gościa słucha, filmowi z toru nawet nie się specjalnie nie przyglądałem, ale jak dla mnie to niech każdy bawi się tak jak mu się podoba.
A największą bekę mam jak czytam januszy wyścigowych którzy psioczą na ludzi którzy kupili sobie auto za dużą bańkę i nie jadą nim na złamanie karku. Gdybym mial 911 turboS czy coś tego pokroju to z bananem na ryju bym wpierdalal wszystko jak leci na prostych. :mrgreen: :lol: Bo w zakrętach się pewnie znajdzie wielu lepszych, ale nawet dochodzony przez Civica miałbym banana na twarzy. :mrgreen: Jak dla mnie to wiele osób zbyt poważnie podchodzi do tego ścigania się wokół trzepaka.
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-12-31   

Ja z kolei nie oglądam innych jego filmów, widziałem go na Silesi, obejrzałem jego filmy z silesi, jest luzak :lol:

Pozdrawiam
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-12-31   

Pit - Twój post generuje problem: Na co nie możemy patrzeć krytycznym okiem, aby nie być określonym "grupą z Twojego osiedla", czy "pieczeniem dupy".

Ten właśnie problem prowadzi do tego co widzisz w social mediach - cenzury, banowań i tak dalej, bo "SJW są offendowani byle czym" ;-)

Rozumiem, że "lepiej jakby na forum był tylko dobry vibe", ale tak się nie da, bo inaczej płyniemy w stronę Jurka Orwella.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
guczi 


Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 347
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2020-12-31   

Oglądam Jagodowego, fajny luźny kanał, można się pośmiać, jest też merytoryka, ale filmy z toru pomijam, trochę nuda dla mnie. Kivi jest wyszczekany i tyle :lol:
Czekam teraz na jakieś odcinki z Lamikiem, ten to niezłe tuningi odstawia.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-12-31   

TorquedMad_Mind, ja nie widzę nigdzie żadnego problemu, po co się przejmować jakimiś pierdołami :) wyrosłem z prowadzenia wojenek w internecie. :mrgreen:
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-12-31   

Pit napisał/a:
TorquedMad_Mind, ja nie widzę nigdzie żadnego problemu, po co się przejmować jakimiś pierdołami :) wyrosłem z prowadzenia wojenek w internecie. :mrgreen:

kiedy wracamy do gównoburzy o Civicu? :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-12-31   

Ostatnio miej zaglądam, ale cieszę się że jest po staremu :beta:

:mrgreen:
_________________
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-12-31   

Miałem właśnie mówić, nie możecie tak częściej? Aż chce się tu wchodzić, jak widać, że jest jakiś ruch na tej umieralni forumowej. :lol:
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-12-31   

jeśli ktoś jeździ po niebezpiecznemu to nawet jeśli wydaje się być fajny i zabawny i wyluzowany i na piwo by się poszło , to biorąc pod uwagę kwestie fundamentalne pod kątem jazdy na torze - nadal jeździ po niebezpiecznemu. I Ci co obiektywnie określają ten stan rzeczy w sposób krytyczny na pewno mają swoje niepodważalne racje w nazywaniu rzeczy po imieniu.

A jeśli kogoś zrobił w chvja z jakimś volvo i są to tylko literki w internecie do których się nie odniósł no to mamy potencjalnie w ręku tylko subiektywną opinię o spapudraczonej robocie i tu z kolei powinno się wziąć to pod uwagę jeśli się robi analizę typa pod kątem potencjalnych wspólnych biznesów, ale w perspektywie zabawnych filmików, można to względnie olać ;)

słowem: nie wiem kto to jest kivi ale widzę że jest aktywna dyskusja to sie włączam bo lubie :mrgreen:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-12-31   

johnnyg, zauważyłem pewną zależność, jak będzie opcja to ponowię eksperyment, otóż...
Jako że zaraz nowy rok a ja wykąpałem córeczkę i mam czas dla siebie, nalałem sobie Bowmore12, sprawdziłem wykresy na giełdzie, i myślę sobie, a co mi tam, wejdę raz jeszcze dzisiaj na forum, patrzę tutaj i oczom nie wierzę, po 2 szklaneczkach whysky, twój post nawet mnie bawi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bardzo ciekawe spostrzeżenie i muszę to za jakiś czas powtórzyć, by wyniki były bardziej obiektywne :lol: :lol: :lol:

A ogólnie, to kurde nie wiedzieć czemu, ale nadal lubię to forum :lol: :lol:


Lepszego nowego roku mordy 8-) 8-) 8-) 8-)

:zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:
_________________
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-01-06   

Jest to jeden z najaktywniejszych wątków na forum więc i ja się przyłącze, bo mam jakieś obserwacje w tym temacie.

Na wstępnie chciałem zaznaczyć, że nie oglądałem żadnego z omawianych wcześniej filmów, więc opieram się na opiniach użytkowników, których poznałem i którzy jeżdżą coś na torze. Wiedza co jest akceptowalne, a co jest przegięciem. Tu raczej nie mam wątpliwości, że jeśli oni uważają, że to jest słabe to po prostu tak jest.

Mam za to taką obserwację, że Ci którym najbardziej podoba się pajacowanie kivi-ego, raczej na torze nie są częstymi gośćmi lub nigdy tam nie byli i może dla tego uważają, że to jest fajne :-/ - Dobry przykład tego można zaobserwować jak przyjadą jakieś "świeżarki" na tor i nie umieją ludzi puszczać lub perfidnie blokują bo mają mocniejsze auta - potem jest zawsze "rozmowa" z nimi na ten temat na parkingu, bo to nie jest normalne zachowanie. W sumie to nie dziwi mnie, że niektórym to się podoba, bo można by wskazać kilku użytkowników tego forum, który zakładają lepsze opony, a później piszą, że kogoś gdzieś tam objechali objechali (i oczywiście wszystko było bez napinki tylko dla funu) :-P
_________________

 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-01-07   

Nowy Rok, stary carl0s :lol: :lol: :lol:
 
 
seremaq 


Auto: dCi
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-01-07   

Johnson napisał/a:
Nowy Rok, stary carl0s :lol: :lol: :lol:


:lol:
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2021-01-07   

Co poradzić :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna