Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Nissan Juke
Autor Wiadomość
Franio 


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 12
Skąd: BK, Kraków
Wysłany: 2010-10-27   

imo wnętrze OK, no i motor przeelegancki - 1.6T 190KM 8-)
_________________
Driftowóz: Nissan 200sx s14a 2.0T
Dupowóz: Audi A3 Sportback 2.0 TDi
 
 
 
l3mur91 


Auto: '89 mk2 2.8 VR6 '91 LS400 4.0 V8
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 498
Skąd: Łódź Chojny
Wysłany: 2010-10-27   

Dzisiaj rano widziałem auto w "Motorze". Ogólnie wywarło na mnie pozytywne wrażenie. Suche dane też. Poniżej 8s do 100km/h w miejskim aucie... w sumie nieźle. 8-) Ogólnie mógłbym takiego mieć. Może nie jest jakoś przesadnie piękny, ale jakoś tak przyjemnie mu patrzy ze... świateł :mrgreen:

No i ten pomodzony ze zdjęcia jak dla mnie miazga. ;-)
_________________

 
 
 
Dawid_666 


Auto: EG3 '94
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 56
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2010-10-28   

Widziany na żywo ostatnio na wystawie, i pierwsze moje wrażenie to że wydaje się mniejszy w porównaniu do tego jak wygląda na tych wszystkich fotkach z neta. Ale wygląd samochodu jak i wnętrze jest dla mnie fajne, wygląda świeżo, totalnie inaczej niż wszystko. Na pewno w korku zwróciło by się na niego uwagę chociaż też nie jest aż tak krzykliwy.
 
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-28   

widzialem wczoraj bialego. Wyglada jak napompowana i podwyzszona micra ktora ma za chwile zabic malego kotka.
jestem na nie.



wiem wiem, ponioslo mnie :mrgreen:
_________________
 
 
 
carlose 


Auto: EJ9 D16 kompresor
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: warszawka
Wysłany: 2010-10-30   

inaczej prezentuje się na żywo inaczej w gazecie, inaczej organoleptycznie inaczej jak się nim jedzie.
Opinie mogą być różne, ale auto zaczyna się sprzedawać bardzo dobrze :lol:
ale jedyną słuszną wersją jest 1,6t 4x4 reszta to faktycznie jakiś żart, ale niestety euro5 robi swoje.. :roll:
 
 
Kawus 
oo__oo


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 277
Skąd: West Side of Europe
Wysłany: 2010-10-31   

Gumka23 napisał/a:
Wyglada jak napompowana i podwyzszona micra ktora ma za chwile zabic malego kotka.
jestem na nie.


Lepiej bym tego nie ujął.
+1
 
 
PaBBlos 


Auto: s14a
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 462
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2010-10-31   

Jak dlamnie jest to ciekawe wozidło jednym sie podoba innym nie a mi wsumie nawet wpada w oko ta stylistyka
_________________

 
 
 
Słowik 


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 356
Skąd: London
Wysłany: 2010-11-03   

1,6t - 190 km 8-) Zrobiliby Micre (tu wstaw literke typu R, RR, ST, RS itp.) z tym silnikiem.
 
 
rastle 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 1645
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2010-11-03   

Ten silnik zapewne bedzie czestym swapem za pare lat :hyhy:
 
 
Kung Fu Panda 

Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: WWA
Wysłany: 2011-03-12   

a ja mam przeczucie, że za parę lat inni producenci będą ściągać design dzisiejszych nissanów zwłaszcza juke'a, który wyprzedził standardowe auta wyglądem o długość
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-03-12   

ale wyglądem czego?
bo chyba nie ogolnym?
jest paskudny imo :roll:
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Ali-En 


Auto: N14 GTi Neo VVL
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 317
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-03-30   

Zauważcie że dzięki takiemu designowi o samochodzie jest głośno, każdy się za nim oglądnie na ulicy. Teraz jest moda na wyróżnianie się. Sam mam mieszane uczucia, ale rozumiem zabieg projektantów.
_________________

Japonia: kraj kwitnącej wiśni
Polska: Kraj kwitnącej lipy....

 
 
 
WestSSJDM 
dubby head

Auto: nh0ej9
Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 193
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-29   

dodam że pracuję w Nissanie i Juke schodzi jak świeże bułeczki :-)
ale imo jest paskudny...
 
 
 
SebaSJP 


Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 669
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-10-04   



Juke GT-R 8-)
_________________

 
 
 
Jocker_666 


Auto: Nissan Skyline R33 GTR
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 72
Skąd: IRL / PL
Wysłany: 2011-10-04   

SebaSJP napisał/a:
Juke GT-R 8-)

Wiecej info :) ...

NOW Nissan dealers can confirm to their customers that the Japanese manufacturer will be making a ‘Super Juke’.

Last week we revealed that Nissan was working on a performance Juke but now it has released the full details!

Called the Juke-R it’s Nissan’s first ever super crossover and combines the look of the much-loved Juke with the power of the GT-R supercar.

It’s been developed in conjunction with RML – the motorsport outfit renowned for Nissan’s Le Mans exploits in the the early 1990s and who were responsible for the Nissan Primera lifting the British Touring Car Championship in 1999.

Boasting flared wheel arches, new front and rear bumpers plus a unique rear spoiler, the Juke-R is like no ‘normal’ Juke currently in Nissan showrooms. Underneath lies the GT-R’s potent 3.8-litre twin-turbo V6, six-speed transaxle, and a modified four-wheel-drive driveline. 20-inch RAYS alloys complete the mad look.




Inside the Juke’s motorcycle-inspired fuel tank remains but two racing bucket seats, a roll-cage, and an LED display with auxiliary gauges have been added to give a track-like driving experience.

‘Nissan Juke is one of the most exciting cars on the market today. Its bold crossover design has captured the imagination of car buyers all over Europe; after just a year on sale we are celebrating sales of more than 100,000 units,’ said Paul Willcox, senior vice president, sales and marketing for Nissan in Europe.

‘Juke lends itself perfectly to a sports derivative and Juke-R explores that territory. Equally at home on road and track, Juke-R showcases two of the most exciting cars in our range and highlights the technical innovation that drives Nissan. This car will more than live up to the dynamic driving experience we engineer into all our cars’.

But it’s strictly a one off, says Nissan. Two will be made – one left hand drive and the other in right hand drive.

_________________
Nissan Skyline R33 GTR Torque Monster aka Barney ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna