Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic EJ9 b18c4 by Clark
Autor Wiadomość
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2019-12-23   

To trochę sie Chlop naszukał, czyli wiazki w Renault sa podobne do alfowskich- potrafia same z siebie popękac:p Ja się cieszę, ze modul sie nie zyebal, tylko sama.cewka;D Obok w140 zabili Pershinga, kultowa fura, widzialem na necie kolesi, co sobie te samochody tatuują :cwaniak:
_________________

 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-12-23   

Pershinga zabili obok srebrengo przedlifta W220 ;-)
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2019-12-23   

:ok: :ok: Krychu, to musisz w220.
:mrgreen:

Edit, przypomnialo mi się, ze o w220 pisales, ze przod jest nieakceptowalny (spierdolony), a dobrze wygladajaca dupa tego nie kompensuje;)
_________________

 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2019-12-25   

Te przednie lampy w W220 im się nie udały, no i grill też mało imponujący jak na eSkę, ale jako całokształt nie wygląda źle i nawet myślałem o polifcie, ale znowu mnie naszło na W140, bo stoi taka pewna czarna sztuka i się do mnie uśmiecha żebym ją przygarnął na zimę 😁 Mam dylemat, bo okulara nie ma sensu się pozbywać, a póki nie mam garażu na 2 auta, to drugiego mietka nie kupię, a wiem, że W220 byłoby moim przekleństwem jak kiedyś Civic turbo, tylko tym razem nie zmieniałbym silników, a i tak byłoby dużo drożej 😆
_________________
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-09-29   

V8 lepsze 8-) 8-)

Wracam po małej przerwie :-)

W końcu zabrałem się za oem ek9 wing'a od Kuby :-D pomalowana razem ze zderzakiem tylnym- uszkodzonym przez kobietę z Nissana :-P Samochód umyty jedynie przez deszcz- klapa ma nalot z brudu;p jak przestanie padać, to myję całość i zrobię lepsze fotki.

Umyty- kwiecień:



Jakiś czas temu:









Civic z tą lotką stał się taki, jakby dłuższy;D zostalo mi dbać i zrobić strojenie na hamowni z wykresem- do dzisiaj jest po strojeniu ulicznym, wstępnym wypluło 182 konie, chyba pisałem o tym wczesniej.

Mała ciekawostka:

Trafił do mnie Jazz, również r-81 :mrgreen: świetna fura, pierwsza dla Żony po długiej przerwie w jeżdżeniu- idealne auto na miasto, czy inne namioty! Oem dywaniki, przyciemnione szyby, żeby się nie grzało na parkingu, koniec modów:closedeyes:







_________________

 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-09-29   

Ty to są pojedyncze domki a nie bliźniaki? fajne takie, ile m2? W samej Zielonej czy pod? a Może na obrzeżach? Fajne te domki, jedynie te podłużne okna powodują, że chyba będziesz montować plisy, żeby móc mieć permanentnie od dołu zasłonięte, coby swobodnie z siusiakiem latać po chacie nie?


Funny fact: Czy wiecie, że Zielona Góra pod kątem powierzchni, jest większa niż miasto Poznań?
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-09-29   

Thx, 74m i garaz 15 i nad garazem 15 gaming room (ale sa skosy, przy 1.72 wzrostu mi nie robią :lol: ), wrzuce fotki do 4kątów, ja mam wolnostojacy z garazem, ale sa tez na osiedlu blizniaki i jeden czworak. Jest to Racula wchodząca obecnie w skład ZG, mam 4km do Focus PArku (najwieksza galeria w zg) pol km dalej deptak, w łazience okno mam oklejone mleczna folia- z drugiej strony domu juz duze okno i taras, w kuchni.mam.rolety opuszczone ze widac tylko kostki xD taa powierzchnia ZG większa od Poz wieksza, ale na razie 80% z tego to chyba las:D za 50lat moze to zabudują hehe

edit:

progres roczny:











Dzialki gęsto upchane (kazdy ma 300m2, ale mam MEGA sąsiadów (z sąsiadkami;D) po lewej i prawej- codziennie imprezki, grille, a na kwarantannie mi piwo nawet kupią, mało koszenia, dla mnie w sam raz:) chcialem w bloku, ale teraz bym się nie zamienił- mogę jechać karcherem Hondę na podjezdzie i to jest najlepsze:D Eot, idę wrzucic foty gejming roomu do 4kątów. Sam zrobilem panele, listwy, malowanie, szlif sciany pod kominek, a z Teściem i Tatą- drenaż, wody deszczowej z rynien, opaskę, krawężniki, taras i równanie ziemi, walcowanie i sianie trawy, dlatego tak dlugo mnie nie było :-P
_________________

 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-09-29   

trawę siałeś czy rozwijałeś?
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-09-29   

Siałem, Substral samozagęszczająca, 1 duża paczka i 1 mała na dosianie. Trzeba najpierw zagrabiś, pozniej siać, żeby wiatr i deszcz i podlewanie nie zmyło nasion fpisdu;D Rozwijanie- sianie u mnie to bylo 2000zł vs 200. Najważniejsze to pierwsze dni duuzo podlewać- po 4 dniach juz się zazielenia, po 3 tyglach jest ze 3cm:D Ja rozwijałem jeszcze geowłukninę na rosnącą- słonce nie wypala, a co najwazniejsze pod płachtą zostaje wilgoć- mikroklimat i szybciej rosnie, w życiu nie grzebałem się w ziemi (może rzezucha w podstawówce :lol: ). Żona za to uwielbia sadzonki.

Chwalić lotkę Grzyby jedne!
_________________

 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-09-29   

no substral cholercia jest dobra marka, ich nawóz mnie rozpierdziela, tak mi poszła ta trawa w górę
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-09-29   

chrzanić tą lotkę. :lol:

Czeka mnie robienie trawnika za rok więc muszę wybadac temat, a będę go miał 2-3x tyle :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-09-29   

Ale odkop :mrgreen:
Fajnie ze auto i temat wraca do życia, chawira też robi dobre wrażenie 8-)
_________________
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2020-09-29   

Hah, dzięki! Temat był na koncu drugiej strony- nie tak daleko, coś się Forum zakurzyło :-P

Okazuje się, że wszystkie foty z imageshacka, czyli 99% tematu wyparowało, tekst na szczęscie jest :mrgreen: . Gdyby ktoś z nowych Forumowiczów chciał zobaczyć fotorelację z jakiegokolwiek moda (wymiana konsoli środkowej, swap, zawiecha, podmianka gąbki siedziska z kanapy z dc2 na ej9'kową- cokolwiek- to mam wszystkie foty posegregowane na dysku- zapodam), zrobiłem mix fot wnętrza i komory- zapodam na 1szą str, reszta na request 8-)
_________________

 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2022-04-01   

Siemka,

półsmutna wiadomość, Civic zyskał u pełnoletniość- stuknęło 18lat w moich rękach. Podjąłem decyzję o przesiadce na coś większego :-> za miesiąc- dwa pojawi się z useryjnionym wnętrzem/ body, ale z całą nietkniętą mechaniką, na 1szej str setup. Wesoła strona jest taka, że następca będzie jdmem ale raczej do Radosława 8-)
_________________

 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2022-04-04   

To musiał być żart primaaprilisowy :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna