Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Formuła 1
Autor Wiadomość
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-02   Formuła 1

Tu mozemy pisac o tym co sie dzieje w F1

Ja tylko skopiuje to co bylo w poprzednim temacie:

Cytat:
Nooo wczoraj Robert pojechal dosyc dobrze, trzymal sie czesc wyscigu za Hamiltonem, no i wreszcie Ferrari odzyskalo forme. Podobniez zwolnili tego mechanika, ktory niby ich tam sabotażował i od razu sa efekty... Mam nadzieje, ze w tym sezonie Kubica chociaz raz stanie na podium, a mysle ze jest to bardzo mozliwe...
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-02   

Ostatnio to nawet Buton zdobył punkta. :D
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-02   

Cos sie zaczynadziac w tym F1 wreszcie:) Kubica awansowal poza tym na 6 pozycje w generalce
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Forrest 

Auto: EJ1 RIP
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 199
Skąd: gda
Wysłany: 2007-07-02   

Kubica jezdzi swietnie, ja jestem zadowolony i mysle, ze jest lepszy od Heidfelda. A nawet jesli sa na tym samym poziomie, to warto wspomniec o roznicy wieku i doswiadczenia miedzy tymi zawodnikami. Robert ma jeszcze cholernie duzy potencjal. Tak samo jak samo BMW Sauber. Za 2 sezony powinno dogonic ferrari.

Martwi jednak forma japonskich team'ow. Toyota to tragedia biorac pod uwage najwiekszy budzet.. Czas chyba kopnac Ralfa w dupe na do widzenia. Honda tez slabiutko.. 1 punkcik po dziewieciu GP? :-(
 
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-07-02   

niech tylkoKubica dostanie lepsze autko i bedzie na podium...biorac pod uwage ze to 1 prwdziwy sezon BMW jako samodzielnej jednostki konstrukcyjnej z typowo skladanym samochodem pod katem F1 a 2 bodajze woogole to i tak sa najlepsi
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
Forrest 

Auto: EJ1 RIP
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 199
Skąd: gda
Wysłany: 2007-07-02   

Ja osobiscie mysle ze Kubica nie powinien szukac lepszego teamu. BMW wyrowna poziom i wtedy bedzie walka juz samych kierowcow. I tu juz jestem spokojny :)
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-04   

Afera F1 Ferrari i McLaren szpiegostwo przemysłowe...

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=6044
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-07-05   

Ups jeszcze nei pisałem tutaj a bardzo lubie oglądać F1 i nie tylko. Moim zdaniem bolidy bmw zaczynają pomału dochodzić technologicznie do Ferrari czy też Mclarena ..aczkolwiek dluga droga przed nimi jeszcze :) w ostatnim wyscigu było przez moment widać jak kubica jechał obok hamiltona i w pewnym momencie hamilton na wirażach odjechał niesamowicie / ocvzywiscie wiadomo bylo ze Kubica ma cieższy bolid ale i tak Hamilton odjechał mu jakby Kubica stał w miejscu / nawiązując do tematu jestem bardzo ciekaw jak Kubica pojedzie w nastepnym wyscigu, czy te 4 miejsce było przypadkowe czy tez nie.
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-06   

Mnie tylko ciekawi jak sprawa rozwinie sie z tym szpiegostwem. Vzy to rozejdzie sie po kosciach, czy McLaren poniesie jakas kare... Bo moze byc tak ze McLaren zostanie zdyskwalifikowany za taka akcje...


Światowa Federacja Samochodowa (FIA) domaga się jak najszybszego wyjaśnienia afery szpiegowskiej w Formule 1. W sobotę jej przedstawiciele zapowiedzieli, że ewentualne kary mogą dotknąć nie tylko konstruktorów, ale także kierowców!
- Nie wykluczamy możliwości ukarania w obu klasyfikacjach mistrzostw świata - zapowiedział w sobotę na torze Silverstone rzecznik prasowy FIA.

Przed kilkoma dniami Bernie Ecclestone, szef Formuły 1, stwierdził w jednym z wywiadów, że ewentualne kary na pewno nie dotkną kierowców. Tymczasem, jak się okazuje, FIA jest odmiennego zdania.


- Mam nadzieję, że wszystko zostanie wyjaśnione w ciągu najbliższych trzech tygodni - powiedział Max Mosley, prezydent FIA.

Gdyby faktycznie kierowcom McLarena i Ferrari odebrane zostałyby punkty, wówczas w klasyfikacji generalnej prowadziłby Niemiec Nick Heidfeld przed polskim kierowcą Robertem Kubicą. Obaj zasiadają za kierownicą bolidu BMW Sauber.

Przypomnijmy, że we wtorek środowiskiem Formuły 1 wstrząsnęła wiadomość, iż szefowie Ferrari - po przeprowadzeniu wewnętrznego śledztwa - zarzucili rywalom szpiegostwo przemysłowe. Stało się to kilka dni przed najważniejszym w sezonie wyścigiem dla McLaren-Mercedes - niedzielnym startem na torze Silverstone.

Konkretne dowody w tej sprawie przyniosło przeszukanie domu dyrektora projektantów brytyjskiego zespołu - Couglhana, w wyniku czego znaleziono dokumentację techniczną Ferrari. Zaraz po tym włoski zespół zwolnił jednego z głównych mechaników koordynujących działania obsługi toru - Stepneya. Ponoć to on dostarczał konkurencji tajne dokumenty, a proceder miał miejsce prawdopodobnie w marcu i kwietniu.

Reakcją ekipy McLaren-Mercedes było zawieszenie Coughlana, ale i zapewnienie, że - nawet jeśli otrzymywał on dokumentację techniczną od Stepneya - w bolidach tego teamu nie wykorzystano żadnych autorskich rozwiązań technicznych stosowanych przez Ferrari. Szefowie brytyjskiego zespołu wezwali nawet Międzynarodową Federację Samochodową (FIA) do sprawdzenia ich pojazdów.

Mimo tych zapewnień, Ferrari właśnie szpiegostwem przemysłowym tłumaczy "nagłą zwyżkę formy bolidów rywali i serię zwycięstw". Na dodatek w czwartek włoska ekipa oskarżyła Stepneya o działania sabotażowe, bowiem w maju, kilka dni przed Grand Prix Monaco, na zbiornikach z paliwem znaleziono ślady tajemniczego białego proszku.

Trwa dochodzenie w tej sprawie, znaleziona substancja poddawana jest badaniom, ale być może odpowiedzi na niektóre z pytań przyniesie anonsowana na przyszły tydzień konferencja prasowa Stepneya, który przebywa na wakacjach na Filipinach.



żródło www.onet.pl
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-08   

Dzisiaj startujemy na Silverstone. :hyhy: Wygra Hamilton to Angole zaleją pałe. :D

Wracając do afery to taki news z onetu:
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-08   

Deox wkleilem ta wiadomosc w poscie nad Twoim :)

a tak BTW. Honda wczoraj kiepsciutko, za to Schumacher w Toyocie hmm 6 pozycja (?)
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-08   

Pisałem w tym czasie co Ty. :)

Sir Kubica gotwy do boju jak rycerz króla Artura:
http://sport.onet.pl/0,12...toreportaz.html
 
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-07-08   

dzis szykuje sie swietny wyscig...wedlug mnie beda 2 grupy...czolowa 4 bedzie walczyla o miejsca szczegolnie licze na rzez Alfonso ktory odgrazal sie ze bedzie wyprzedzal rywali a ze Hamilton jest przed nim to woogole go to wpienia :-P i pogon za Kubica gdzie czasy sa znikome...zobaczymy jak sie z 10 pozycji bedzie przebijal Hajfeld..takze szykowac popcorn, kobiety na zakupy volume na maksa i bedzie ostro...mam nadzieje :mrgreen:
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-08   

Ja pierdziele :szok: Masa wyleciał jeszcze przed wyścigiem na koniec stawki. Dobrze dla Kubicy. :hyhy:
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-07-08   

Ale jak idzie Massa teraz juz jest 9 :shock:
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna