Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Civic EG6 b16T by sawczen
Autor Wiadomość
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-01-26   

Rudy Hiszpan' napisał/a:
Sesja na pierwszej stronie

są trzy ;)

Rudy Hiszpan' napisał/a:
reszta fot stwarza wrażenie, jakby brakowało mu polotu i mimo dobrej garści gratów chowało się w szeregach

gdybym chciał, żeby był polot i finezja, to pociąłbym zderzak, wypolerował intecooler, dał jakieś fele z polerowanym rantem i inne gifty rzucające się w oczy. Auto miało być sleeperem i szaraczkiem, miało stwarzać pozory cichego i spokojnego :lol: no i jak widać, wyszło mi to, więc osiągnąłem zamierzony cel jeśli chodzi o wygląd auta :)
Rudy Hiszpan' napisał/a:
Ale sesja na duży plus. Podejście też.

dziękuję ;)
 
 
 
poru 


Auto: EG4 D15B2---B18C4
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 59
Skąd: radlin
Wysłany: 2011-01-27   

Niezły czerwony grat ;-)
Drugie czerwone jajko które mi się podoba...
czerwony dywanik - popieram przedmówców - wypieprzyć....
Miał się nie rzucać w oczy to ściągaj lepy i nie kupuj czerwonych Recaro, bierz czarne.
Osobiście też zmieniłbym białe tarcze zegarów.
Ogólnie Autko na duży +
Gratuluje!
EG 4EVER...
P/S kiedy jakaś zmierzona ćwiartka?
_________________
EG4---B18C4---???
 
 
 
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-01-27   

poru napisał/a:
Niezły czerwony grat ;-)
Drugie czerwone jajko które mi się podoba...
czerwony dywanik - popieram przedmówców - wypieprzyć....
Miał się nie rzucać w oczy to ściągaj lepy i nie kupuj czerwonych Recaro, bierz czarne.
Osobiście też zmieniłbym białe tarcze zegarów.
Ogólnie Autko na duży +
Gratuluje!
EG 4EVER...
P/S kiedy jakaś zmierzona ćwiartka?

-dzięki ;) a które jest pierwsze? :D
-czerwony dywan - w myślach już raczej postanowione, że jak zima ustąpi, to wymienię dywan ;) nie chce mi się robić tego w garażu, bo po1. zimno, a po2. ciasno na takie robótki :) pewnego poranka wiosennego kupię czteropak i zacznę zabawę z powrotem do czarnego dywanu, ale dywaniki może zostaną czerwone - kwestia spodobania mi się ;)
-czerwonych recaro raczej nie będzie, a czarne są w aucie :) lepy ściągnę napewno boczne DOHC VTEC, a co do tylnej szyby - zostanie bez zmian raczej ;)
-białe tarcze zegarów? to nie są białe tarcze tylko zegary z SiR II JDM, czasem przeszkadza mi tylko wyskalowanie do 190km/h, ale poza tym są kozackie i jestem z nich zadowolony ;)
- jeszcze raz dzięki za dobrą opinię, EG 4ever, to fakt, chociaż czaję się na EP :D
- ćwiartka... mamy zimę :P więc jak dobrze pójdzie to otwarcie sezonu w Bemowie, ale nie wiem co do tego czasu się wydarzy i jak będę stał z kasą, bo 1 czerwca na 90% zaczynam czteromiesięczną pracę w Kanadzie, więc trzeba wywalić trochę kasy na loty, ubezpieczenie, wizy i inne pieprzoty.

Jakby ktoś był zainteresowany kupnem auta, to rozważę każdą propozycję i wtedy byłoby do wzięcia pod koniec maja. Myślę, że kwota jaką chciałbym za auto nie jest jakoś mega wygórowana w porównaniu do tego ile kosztowała budowa projektu. Nie pytać na forum o cenę, ewentualnie priv i nie pisać 'dam tyle' ;) jak ktoś kuma temat, to wie jakiej ceny się spodziewać. Nie mam parcia do sprzedaży, tylko po prostu jakby ktoś był chętny i civic miałby trafić w dobre ręce, to oddam z bólem serca, bo i tak w przypadku emigracji, pobawiłbym się autem najwcześniej w sezonie 2012...

POZDRO!
 
 
 
poru 


Auto: EG4 D15B2---B18C4
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 59
Skąd: radlin
Wysłany: 2011-01-28   

zegary Sir... nie dopatrzenie z mojej str...
Zabierz autko ze sobą będziesz się bawił za oceanem i powkładasz do niego mnóstwo nowych gratów w dobrej cenie ;-)
Czekam zatem na Bemowo i informacje o czaie.
Powodzenia.
_________________
EG4---B18C4---???
 
 
 
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-01-28   

poru napisał/a:

Zabierz autko ze sobą będziesz się bawił za oceanem i powkładasz do niego mnóstwo nowych gratów w dobrej cenie ;-)

no, ta opcja też jest głęboko rozważana, aczkolwiek nie wiem czy uda mi się wystrzelić stąd na stałe za ocean, a jeśli tak, to i tak będę się zastanawiał, bo tam zbudowałbym to auto za 2/3 kosztów pewnie, albo i jeszcze taniej ;) więc jak uda się je tutaj sprzedać za dobre pieniądze, to pójdzie, a jak nie to zabiorę w kontenerze w przypadku przeprowadzki.

za oceanem za 20 tysięcy dolców można kupić już NSX, więc napewno będę rozmyślał co robić, o ile będzie okazja wylotu na stałe. Na razie o tym nie myślę i żyję z dnia na dzień ;)
 
 
 
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-02-02   

w końcu zrzuciłem auto na glebę po dobrych 2-3 miesiącach na kobyłkach.. przypomniałem sobie jak niskie jest to padło :rotfl: wszystko byłoby pięknie, gdyby nie rozładowany akumulator, który uniemożliwił mi wyjazd z garażu na chwilę, trzeba przewietrzyć grata. Przy okazji trochę pokręciłem gwintem, ale jeszcze wymaga poprawek ;)

i dwie fotki nowości:

nowa pokrywa:


przydałaby się carbonowa pokrywka do tego, ale narazie szkoda mi hajsu na takie duperele, chyba, że ktoś miałby do sprzedania w dobrej cenie - to wezmę ;) no i jeszcze muszę napisy wypolerować na lustro.

a tak wygląda ryj auta z zestawem clear black + smoked amber:


mnie się bardziej podoba niż z Denji i tak już zostanie.

jak dobrze pójdzie to do końca lutego do auta wpadnie skrzynia s9b, turbo timer i apexi avcr.

pazdrawljaju
 
 
 
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-02-09   

dzisiaj civic sprawił mi prezent urodzinowy i zabrał mnie na przejażdżkę po osiedlu... zacząłem się go na nowo bać, ale tylko kilka razy mogłem zrobić psss psss, nie chciałem za mocno, bo trochę mokro :P




teraz tylko czekam na możliwość operacji apexi avcr + skrzynia s9b... mam nadzieję, że do końca lutego ogarnę się z tematem :)

pozdro
 
 
 
PaBBlos 


Auto: s14a
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 462
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-02-09   

Najlepszego Sawczen :zdrowko:
_________________

 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2011-02-09   

najlepszego
dobrze wygląda, nawet te smoke ambery których nie lubię aż tak mi nie przeszkadzają :-P
 
 
 
Grzesieek 

Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 1296
Skąd: Orneta
Wysłany: 2011-02-09   

Mam słabość do czerwonych EG :mrgreen: twoje jest naprawdę świetne ;-)
No i wszystkiego najlepszego meeeeen 8-)
 
 
Holek 


Auto: Eagle Talon TSi 1g
Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 46
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-02-09   

Wygląda to bardzo dobrze.
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin ;)
_________________

 
 
 
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-02-09   

dzięki Panowie ;)

hehe, rdk - smoked ambery jeździły jeszcze w mojej kanadyjce, pamiętam, że kupiłem je wtedy za śmieszne pieniądze jako nowe Visiona, a ktoś kto je sprzedawał chyba nie wiedział co sprzedaje, bo nawet do tej pory mało ich jest w PL :)

może w końcu jutro przeniosę radio do konsoli, brzeszczot już mam przygotowany, będziemy podcinać stelaż.. no i może zabiorę się w końcu za ładne umiejscowienie daszka na zegary :)
 
 
 
AriN H3M 


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-02-10   

Sawczen tak jak Ci mówiłem dodatkowo trzeba to ustrojstwo rozklepać, a i tak radio wchodzi na wcisk mega :P
_________________

 
 
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-02-11   

no Arin, teraz żałuję, że dałem się namówić na zmianę miejsca radia :D
wczoraj zamontowałem to ustrojstwo, ale nie w miejscu, w którym chciałem :/
zmasakrowałem brzeszczotem, kombinerkami i młotkiem stelaż, który jest za konsolą i radio i tak nie weszło :/ wychodzi na to, że to radyjko jest jakoś dziwnie uformowane z tyłu, możę inne radia tak nie mają, że tam wchodzą... w sumie wszystko byłoby dobrze, gdyby nie kostka, która musi mieć trochę miejsca, bo odstaje lekko :/ a dalej masakrować stelaża mi się nie chciało... w dupę się gryzę, bo teraz zrobiłem ała, a radio i tak jest w miejscu, w którym go nie chciałem :P

tak wygląda:


może jutro pobawię się mieszanką zwaną Tiokol, żeby jakoś ładnie wypełnić szczeliny przy daszku na zegary.. mam nadzieję, że coś w miarę estetycznego z tego wyjdzie :P
 
 
 
sawczen 


Auto: Civic EG6 Turbo
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 547
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-02-12   

w końcu wczoraj podziurawiłem urzędową przednią blaszkę i dzisiaj tak na szybko przyczepiłem na ssawki :) wcześniej zrobiłem próbę na usdmowej z dwiema ssawkami, było mega ;) a tutaj z racji tego, że blaszka jest dłuższa, dałem 3 ssawki i uważam, że pęd powietrza nie ma takiej siły, żeby to zerwać ;) myślę, że nawet do 250km/h wytrzyma, bo z usdmową rozpędziłem się do ok. 160km/h i ssawki ani nie drgnęły, a blacha usdm jest wyższa i ssawki były tylko dwie, tutaj te siły rozkładają się trochę korzystniej :)

wygląda to tak:



trochę spieprzyłem dziurę nad literą X, za nisko troszkę, zjechała mi wiertarka :D ale leję na to, bo generalnie jestem z tego 'moda' bardzo zadowolony, zderzak wciąż nie ma żadnej dziurki, a jak na zlot czy coś takiego będzie się chciało ściągnąć blachę, to robi się to przy choćby przy użyciu końcówki trytytki albo długiego paznokcia - wystarczy podważyć ssawkę na obwodzie i puszcza :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna