Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
raket fjul
Autor Wiadomość
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-03-14   

poem ta - mając deskę, belkę, dwie gumy oporowe, matę , gryf hantelkowy i 20kg obciążenia , oraz grzejnik drabinkowy - można zrobić konkretny trening całego ciała
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-03-14   

Karamba_DC2 napisał/a:
Jak to dobrze ze zainwestowałem w swoją siłownię 8-)

Ja też, skromna, bo skromna, ale za to jaka wygoda :mrgreen:

Ja tam się nie znam, ale takie 5x5, to się raczej nadaje do jako takiego podtrzymania formy jak ktoś już osiągnął sensowny poziom. Ja póki co robię FBW, w uproszczeniu 7 ćwiczeń po 4 serie ;-) W rzeczywistości to 9, bo przy barkach i bicepsach robię po 3 serie głównego i na koniec jedną serię innego :-P
_________________
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-07-11   

Kupiłem sobie kofeinę w kapsułkach jako przedtreningówkę i jestem zawiedziony :->

Jedna kapsułka rzekomo zawiera 200 mg kofeiny, więc chyba niemało, bo czytałem, że niektórzy dzielili na pół jak była jeszcze w tabletkach. Na co dzień nie piję kawy, ani coli. Dzisiaj wziąłem pierwszą kapsułkę godzinę przed treningiem, mając pewne obawy czy to nie za duża dawka dla osoby nie spożywającej kofeiny na co dzień, ale nie chciało mi się dzielić i wziąłem całą. Żadnego pobudzenia nie stwierdziłem i myślę, że jakbym wziął na noc, to bym zasnął jak zwykle :lol: Ogólnie mam wrażenie, że suple od KFD są delikatnie rzecz ujmując przereklamowane, a trzeba przyznać, że reklamy mają zajebiste.

Aha, od jakiegoś czasu robię 5x5, tyle że po swojemu, więc trochę więcej ćwiczeń, niż to co w aplikacji (stronglifts), bo w niej jest zaledwie 1 seria martwego, co dla mnie jest kompletnie niezrozumiałe. W sumie jest to moje drugie podejście do 5x5, bo poprzednio robiłem za krótkie przerwy :lol:
_________________
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-07-13   

kofeina bezwodna w dawce 200mg jest w najlżejszych przedtreningówkach - jak jeszcze byłem młody i nie miałem problemów z sercem, to moglem walnąc 3 kawy, dobić pre z 400mg bezwodnej i iść cały zadowolony na trening z pobudzeniem tak w sam raz. Kofeina to tam tylko kofeina
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-07-13   

W badaniach niezależnych suple kfd właśnie dobrze wypadają na tle innych firm, co ważne w większości skład jest zgodny z ilością podana na etykiecie.
Traktować kofeinę jako pre, to tak lekko nie halo Krychu :mrgreen:
Mogłeś w to miejsce kupić naturalna guaranę od nich ;)
_________________
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-07-13   

Szczerze powiedziawszy to nie interesowałem się przedtreningówkami, ale gdzieś wyczytałem, że znaczącym składnikiem przedtreningówek jest właśnie kofeina i kupiłem sobie ją żeby mi się chciało tak jak często mi się nie chce ;-) Skoro w filiżance kawy jest znacznie mniej kofeiny niż 200 mg, to po takiej dawce z kapsułki powinno to jakoś pobudzać, a tu dupa sałata :-D
Mogłem kupić tą, 300 mg na porcję, a ilość porcji zadziwia, 1666 :shock:
_________________
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-07-13   

weź 2 capsy. Kofeina jest jednym z głównych składników większości pre bo pobudza i jest tania
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Baza 

Auto: EG2,MC2,CH1
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2020-07-17   

Sam mam kofeinę w proszku tą ze zdjęcia.
Działa...
Ma być 1/3 miarki.
Zawsze sypię prawie całą.Co prawda później mam zjazd.
A jak ćwiczę wieczorem to później czasem do 9 następnego dnia zasnąć nie mogę ;-)
Przedtreningówkę mieszam od jakichś kilku miesięcy sam: kofeina,beta-alanina-cytrulina i kreatyna i jest ok.
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-07-18   

johnnyg napisał/a:
weź 2 capsy

Zacząłem tak robić, o ile nie zaczynam treningu o późniejszej godzinie, bo wczoraj skusiłem się jedynie na 1 :-P
Baza napisał/a:
Ma być 1/3 miarki.
Zawsze sypię prawie całą.Co prawda później mam zjazd.

Nie ma się co dziwić jak jednorazowo przyjmujesz ~900 mg :-D Lepiej ogranicz do połowy ;-)
_________________
 
 
Baza 

Auto: EG2,MC2,CH1
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2020-07-21   

Ważę setę to się rozejdzie po kościach. :mrgreen:
 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-08-15   

w sumie tak po cichu, ale mały czelendż zrobiony. Początek lipca: 98kg, Połowa sierpnia 89.5 kg!

Poła drogi za mną, bo cel to 80kg.

Najważniejsza zaleta odchudzania? Mniej wydaję na żarło :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-15   

Ja bez ram czasowych, zjechałem z 93kg na 80kg. Ale przy wzroście 188cm jednak czuje się jak patyk, więc masa mode on :oops:

Masa znowu bez ram czasowych, ale jak się uda osiągnąć jakąś formę do pochwalenia się, to może podrzucę :lol:
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-08-15   

Kubaa napisał/a:
Ja bez ram czasowych, zjechałem z 93kg na 80kg. Ale przy wzroście 188cm jednak czuje się jak patyk, więc masa mode on :oops:

Masa znowu bez ram czasowych, ale jak się uda osiągnąć jakąś formę do pochwalenia się, to może podrzucę :lol:

no ja liczę, że po "zrzucie" uda mi sie dobić 5kg mięsa (jakiś metanabol na promce? :lol: )i będę miałtakie 85kg z okolicami 15% tłuszczu
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-10-10   

Mamy prawie połowę października, a waga oznajmiła 81.7kg.

1-szy cel (80kg) liczę że będzie jeszcze przed końcem października, a potem chciałbym na połowę grudnia zameldować się z 75kg (side-quest)


Wnioski? Jeśli ktoś marudzi, że chudnięcie jest trudne - nie, nie jest. Wystarczy nie szukać wymówek i "super diet". Mniej kalorii żresz niż potrzebujesz = będziesz chudnął. I nie ma nawet problemu żeby od czasu do czasu wpaść do McD po powiększony zestaw.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-10-10   

TorquedMad_Mind napisał/a:
Mniej kalorii żresz niż potrzebujesz = będziesz chudnął

Proste! Jednak niektórzy wydziwiają jak np. mój brat, który jest na keto diecie, bo się naczytał o tym w internetach :mrgreen:
Fakt faktem, w około 3 miesiące ze 122 kg zleciał do 107, ale teraz idzie już powoli :-D
Ja też trochę zlichłem, bo waga potrafi pokazać już nawet zaledwie 95, a wcześniej było bliżej 100, ale ja nigdy nie liczyłem kalorii i nie zamierzam tego robić, bo jestem fit z natury 8-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna