Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy! Co polecacie, a czego się wystrzegać!
Autor Wiadomość
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-08-12   

The Simpsons - mozna obejrzeć, ale bez rewelacji, warto obejrzeć dla samej świni :hyhy: spider-pig, spider-pig ! :mrgreen: fabuła smieszna, Homer bierze swinke pod dach i traktuje ja jak czlonka rodziny, pozniej jej odpady z wielkiego zbiornika wrzuca do rzeki czy innej wody, nastepuje duze zanieczyszczenie srodowiska Springfield i miasto zostaje zamkniete pod kopułą... :lol:
_________________
 
 
kashmere 

Auto: ProCeed 08 / MX-5 NA 94
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 1350
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-12   

Kevin napisał/a:
to jest bez sera jak będziecie tak wypisywać tytuły! każdy strzeli liste, ale może tak dwa zdania dlaczego właśnie warto! :]


a co tam bede sie rozpisywal, obejrzysz to sam stwierdzisz dlaczego
_________________
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-08-12   

kashmere napisał/a:
a co tam bede sie rozpisywal, obejrzysz to sam stwierdzisz dlaczego

no ale czasem to wylaczam w połowie filmu (albo i predzej) jak stwierdze, ze jednak nic juz ciekawego nie bedzie :lol:
_________________
 
 
the_havran 


Auto: Black Chuck Taylor
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 2442
Skąd: z Wypizdówka
Wysłany: 2007-08-13   

Ej Kevin, przecież wszyscy wiedzą że Tobey wygląda jak ciota :mrgreen:
Chodziło mi o sam film.
Reszta aktorów jest spoko, ciotka May, wujek Ben, M.J., Norman (wymiata), Doc Oc.
Zjebali tylko Venoma i skąd oni wzieli taki szajs jak New Goblin :kwasny:

Filmy które mogę śmiało polecić to:

--- Fight Club
--- Podejrzani
--- Autostopowicz
--- Nikomu ani słowa
--- Monster
--- Oldboy
--- Siedem
--- Million Dollar Hotel

a że jestem leniwy to dam linka do filmweb'u, tam można znaleść opisy itd.
www.filmweb.pl
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-13   

Ja polecilbym wszystkie filmy z udzialem Denzela Washingtona. Nie bylo chyba filmu ktory by spieprzyl. Jedynie De Javu byl taki sredni ale podobal mi sie pomimo calego pokrecenia (troche za duzo fantastyki) Opanowanie i spokoj Denzela zawsze mnie rozwala.

Polecam tez "Breach" film o przekretach w rzadzie i w sluzbach specjalnych. Dobra fabula i wkrecajacy film.

Z czegos lzejszego to GOL2. Taki lekki film o wschodzacej gwiezdzie footbolu i jego karierze. Na niedziele super :-D


Jak ktos lubi troche bajki to polece tez NEXT . mi sie podobal bardzo.

Dobry film tez jaki ostatnio ogladalem to 88Minut z Al Pacino. Troche watku kryminalnego. Malo akcji bardziej film na myslenie. Takie lubie moze dlatego przypadl mi do gustu.

Z ostatnio ogladanych nie polecam Shootera - zawiodlem sie strasznie, beznadziejny temat. ogolnie bardzo slaby film. Nie polecam tez Gangu Dzikich Wieprzy - a tu krytyce podlega wsyzstko wiec mowiac krotka szkoda slow.
_________________
 
 
 
Lubczan 


Auto: Brak
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 37
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-08-13   

Ja byłem na Death Proof Tarantino. Genialna muzyka, pościgi, samochody, ale dialogi są długie i jeśli nie lubisz Tarantino, to film jest średni. Dla mnie genialny, ale nie na miarę Pulp Fiction.
 
 
 
Qukie 
Qukie czyta się kuki


Auto: EG4+ i EG6+
Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 324
Skąd: Rzgów lub Łódź
Wysłany: 2007-08-13   

Nikt jeszcze nie wspomniał o 'American History X' oraz o Edwardzie Nortonie, który według mnie nie zagrał jeszcze w żadnym kiepskim filmie. Do tego jeszcze:
- 25 Godzina
- 21 Gramów
- Uśpieni
- Przełamując Fale - kurde ten film, a zwłaszcza aktorka grająca główną rolę rozwala
- i ogólnie dobre horrory i thrillery :mrgreen:

a w sobotę byłem na 'Na fali' - nie jest złe, a kurczak jest debeściak
_________________
Już mam EG6 :] teraz chcę M3 :serce:
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-08-13   

Qukie napisał/a:
i ogólnie dobre horrory

podaj jakies tytuły, troche takich filmów widziałem i zadnego nie uznałbym za horror :lol:
_________________
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-08-13   

ja równiez jestem kinomanem, aczkolwiek ostatnio się opuściłem w oglądaniu filmów:
ostatnio obejrzane:

- Shrek 3

no można się chwile posmiac, nie mówie że jakiś wypas, ale napewno nie jakies gówno, ja się posmiałem i było miło

- Czas Surferów

polski film zkręcony jak śledzie po sztormie, na 3tyś słow - 2,7 tyś to ***** i spierdalaj, czyli typowe polskie kino, czasami smieszy, czasami nie, obejrzałem i moge powiedziec ze jak nie oczekujesz niewiadomo czego to można obejrzeć ;)

- Diabeł ubiera się u Prady

taaa babski film... nic bardziej mylnego, bardzo mi się podobał. film fajnie pokazuje jak działa cały ten szoł (w jakimś ułamku) fajnie zagrana postać przez Meryl Streep, naprawde świetnie i texty typu:

Wchodzi szefowa (Meryl Streep) do sekretariatu i mówi do asystentki:
- Zamów mi ten płaszcz co mi dziś wpadł w oko.

albo jeszcze inny:
- zarezerwuj mi miejsca w tej knajpie co tak o niej dobrze piszą

:mrgreen:

może mi sie podobał bo miałem kiedys podobneogo szefa tylko że w wersji męskiej :lol:

- Click

Zajebisty film z Adamem Sandlerem, komedia i styl grania bardzo charakterystyczny dla Sandlera, aczkolwiek byłem w ciężkim szoku, jakie ten film niesie przesłanie i morał. Naprawde baaaaardzo miło się zaskoczyłem, rewelacja film.

- Step up

Lubie taniec i oglądać jak ktoś tańczy więc z chęcią obejrzałem. Generalnie film nie jest za bardzo ambitny, ale można obejrzeć. Fajnie sobie tańcują. Bez jebnięcia, ale może być. Spoko sie oglądało ;)

Ostatnio to chyba wszystko.

Napewno polecam
- Dzień Próby (Training Day) - Z Denzelem Washingtonem i Ethanem Hawkiem
- Symetria (zajebisty film polski)
- MIASTO GNIEWU :padam: jeden z lepszych filmów jakie widziałem, żadna popierdółka tylko film dający do myślenia.

nie chce mi się narazie siedzieć i sobie przypominać wiec jak mi się przypomni później to skrobne tu


aaaa i jeszcze Asterix i Obelix: Misja Kleopatra :lol: zajebisty film :mrgreen:



EDIT
Jeszcze jedno, większość filmów oglądam w Kinie i na DVD, nie sciągam absolutnie nic z sieci w domu, jeszcze nigdy nie ściągnąłem filmu. Serio.

Dlatego w pewnych kwestiach odnośnie filmu można się nie zgodzić. Dlatego że jak idziesz na komoedie, to o wiele lepiej się ogląda w kinie niż samemu w domu. to samo jeśli chodzi o odbiór. Jeśli ktoś porównuje film (miałem przypadek że rozmawiałem z kolesiem na temat Klątwy 2) oglądany na 17caloywm monitorze na słuchawkach albo głosniczkach Creative'a a kopia wygląda jak film nagrywany kamerą z kina z filmem oglądanym w kinie to nie ma naprawde polemiki, ten sam film, ale tak naprawde dwa różne światy.

To samo z ogladaniem na DVD oryginalnych filmów. Mam dobry sprzęt w domu i mam kompa, oglądałem film i tu i tu i naprawde nie ma nad czym się rozwodzić, komputer ustępuje pod każdym względem, chociaż niekiedy są takie filmy że najlepsze systemy nie pomogą - gówno i tyle :lol:

btw. polecam naprawde Klątwe 2, jakaś laska w kinie powiedziała ze pierdoli i wychodzi bo ma już dość, poprotu nie pamietam kiedy ostatnio tak się strachałem :mrgreen:
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-08-13   

TEKKEN polecam obejrzeć, całkiem fajny, ba! nawet trailer zrobiłem :cwaniak:
http://pl.youtube.com/watch?v=_Wfp3LFZfFE
_________________
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-13   

Cytat:
- Step up

Lubie taniec i oglądać jak ktoś tańczy więc z chęcią obejrzałem. Generalnie film nie jest za bardzo ambitny, ale można obejrzeć. Fajnie sobie tańcują. Bez jebnięcia, ale może być. Spoko sie oglądało ;)


Cos w tym deseniu to HONEY i STOMP THE YARD Bez jakiejs wiekszej fabuly ale lekko sie oglada, ja lubie tego typu filmy. Cos zwiazanego moze juz nie tyle z tancem a bardziej melodia to DRUMLINE
_________________
 
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-08-13   

a czy ktoś oprócz mnie kocha Star Wars?? :) Ja uwielbia i jestem bardziej popierdolony na tym punkcie niż JDM! :D chyba wszyscy znają SW! :P

Polecam wszystko co nakręcin Quentin Tarantino, to geniusz! Napewno każdego z Was kiedyś powalił film "Urodzeni mordercy". gdzie nigdzie przed tem nie lało się tyle krwi, dalej kultowy "Pulp Fiction" i saria "Kill Bill"! Oczywiście tych filmów nie można brać poważnie, bo to pastisz, ale są na maksa mega rozrywkowe i trzeba patrzyć na to co się dzieje na ekranie z przymrózeniem oka, a w tedy jest wypaśnie!
_________________
www.jdm-option.pl !!! Najlepsze forum !!!


 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-08-13   

Kevin napisał/a:
a czy ktoś oprócz mnie kocha Star Wars?? :) Ja uwielbia i jestem bardziej popierdolony na tym punkcie niż JDM! :D

:shock: no to mnie zaskoczyles, ja od dawna sie zastanawiam co ludzie w tym widzą :lol:
_________________
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-08-13   

Mnie SW nigdy w ogole nie porwalo... :(
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-08-13   

Krychu napisał/a:
no to mnie zaskoczyles, ja od dawna sie zastanawiam co ludzie w tym widzą


spełnienie dziecięcych marzeń! :P
_________________
www.jdm-option.pl !!! Najlepsze forum !!!


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna