Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy! Co polecacie, a czego się wystrzegać!
Autor Wiadomość
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2020-04-21   

UNORTHODOX - 4 odcinki na Netflixie. Polecam

The Last Dance - pozycja obowiązkowa netflixa. Od wczoraj na platformie dostępne 2 odcinki.
_________________
 
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2020-04-21   

Cino napisał/a:
The Last Dance - pozycja obowiązkowa netflixa. Od wczoraj na platformie dostępne 2 odcinki.

mój człowiek :ok:
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-04-22   

Cino napisał/a:
UNORTHODOX - 4 odcinki na Netflixie. Polecam

The Last Dance - pozycja obowiązkowa netflixa. Od wczoraj na platformie dostępne 2 odcinki.

Po Twojej rekomendacji zaczęliśmy wczoraj UNORTHODOX. Po dwóch odcinkach mam wrażenie, że serial jest zbyt "prosty" (?) ale dzisiaj kończymy dwa kolejne ;-)
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2020-04-22   

Nie wiem co znaczy zbyt prosty. Mi się podobał.
_________________
 
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2020-05-12   

Oglądał ktoś? Zgarnąłem w empikowej promocji kompletne wydanie..

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
chaves 
MODIFIED.PL


Auto: Civic Coupe
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 477
Skąd: Mała Kamienica
Wysłany: 2020-08-18   

Miłość, Śmieć + Roboty - moim zdaniem genialny! Nigdy nie byłem fanem seriali i filmów animowanych, ale po obejrzeniu Ghost in the Shell: SAC_2045 zacząłem drążyć temat i trafiłem na to. Pełne spectrum, zarówno pod względem animacji, jak i wrażeń.
_________________


Polub na na Facebook'u: https://www.facebook.com/Modifiedpl
 
 
Cykada 

Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 645
Skąd: PZ
Wysłany: 2020-08-20   

chaves napisał/a:
Miłość, Śmieć + Roboty - moim zdaniem genialny! Nigdy nie byłem fanem seriali i filmów animowanych, ale po obejrzeniu Ghost in the Shell: SAC_2045 zacząłem drążyć temat i trafiłem na to. Pełne spectrum, zarówno pod względem animacji, jak i wrażeń.


Potwierdzam, takie same odczucie, mógłbym oglądać nieskończoność.

Z serii na netflixie jest jeszcze black mirror, gorszę, ale też warto oglądnąć.
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-08-21   

black mirror gorsze niż te roboty?
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Cykada 

Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 645
Skąd: PZ
Wysłany: 2020-08-23   

Wg mnie tak, nie żeby mi się nie podobało, bo oglądnąłem wszystkie sezony, ale niektóre odcinki mnie nie porwały, ale były też perełki.

Miłość, śmierć i roboty pochłonąłem praktycznie na raz, moje klimaty, uwielbiam cyberpunk i steampunk, roboty. No i śmierć :mrgreen:
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-09-16   

Jak macie N to polecam

https://www.netflix.com/pl/title/81254224

Nawet jak się siedzi w branży i coś tam się wie/słyszało, to i tak robi wrażenie po dostaniu skondensowanej wiedzy na tacy ;)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5759
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-09-17   

Lena27 napisał/a:
nikesonmyfeet napisał/a:
Jak macie N to polecam

https://www.netflix.com/pl/title/81254224

Nawet jak się siedzi w branży i coś tam się wie/słyszało, to i tak robi wrażenie po dostaniu skondensowanej wiedzy na tacy ;)


O super ! jakoś tego nie zauważyłam, a lubię takie tematy. Ostatnio oglądam sobie różne filmy bardziej dokumentalne na temat minimalizmu, ochrony środowiska itp. W ogóle ciesze się, że mam netflixa, bo uwielbiam oglądać nowe programy i seriale, chociaż np. mój partner też korzysta z konta, chociaż on z kolei wciąż wałkuje te same seriale typu friends :-P Ja tam nie wiem jak można oglądać coś, co zna się już na pamięć, ale to pewnie kwestia osobowaści, a szczególnie otwartości na doświadczenia.
A Wy często wracacie do filmów, które już ogladaliście, czy szukacie nowinek jak ja? ;-)

I oglądanie netflixa pozwala Ci na robienie testów osobowości. Świetne są te boty :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
Ostatnio zmieniony przez Pilar 2020-09-18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-10-08   

nikesonmyfeet napisał/a:
Jak macie N to polecam

https://www.netflix.com/pl/title/81254224

Nawet jak się siedzi w branży i coś tam się wie/słyszało, to i tak robi wrażenie po dostaniu skondensowanej wiedzy na tacy ;)


rzucilem sie na ten material z ciekawoscia i szczerze wynudzilem. raz ze nic spejalnie odkrywczego dwa ze podane to wszystko w zbyt dziecinnej formie (te scenki 3 gosci ze studia... no kamooon pi i sigma z matplanety mi sie przypomnialo :lol: ). to ze algorytmy analizuja kazdy nasz ruch w sieci nie jest chyba wielkim zaskoczeniem. tak samo jak to, ze za darmo to nic nie ma :) dzisiaj czytam o czyms w necie, jutro mam skrzynke pelna reklam na ten temat, fejs zasrany tak samo - skupie sie dluzej na jednej grupie, to potem mam z niej co drugi post... klikne w jeden glupi filmik to dostane kolejne, az strace zainteresowanie i algorytm odpusci.
_________________
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-10-08   

sejm szit, żonie polecali w robocie, mi wy tu, a kurde nuda i w sumie rzeczy które wiedziałem i jak przedmówca powiedział - podane w lekkiej potrawce dla młodzieży (+ew. klasy średniej w stanach , bo oni muszą mieć tak łopatologicznie i przesadnie dramatycznie wszystko przedstawione).

Ogólnie-populistyczna papka która oczywiście jest w dużej mierze filmem przedstawiającym problem.
Ale też Ci goście, te ich miny, kurde jak patrzę na gościa który robił w tej branży i zamiast opowiadać faktami, stroi zamyślną minę gdzieś w bok, to niemal słyszę jak brzmiały sekundy wcześniej "teraz spójrzże delikatnie w prawo i zrób zamyśloną,zatroskaną minę" , "wiesz co , powtórzmy minę"
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-10-08   

ma ktoś coś spoko ? Mam Amazon Prime, HBO GO, Netflixa a ostatnio lecą u mnie Przyjaciele i dr house bo kurde co kto poleci ostatnio to już nic.

Aha żona jezioro marzeń zaczęła oglądać, tak jest dziwnie
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
maciek 


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 510
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2020-10-08   

The Boys na Amazonie zobacz.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna