Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
W co ostatnio graliscie?
Autor Wiadomość
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2013-10-23   

nie przypominam sobie żeby ps3 pytało czy zainstalować gta5...
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
Ostatnio zmieniony przez Emre 2013-10-23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-10-23   

Pytalo czy chcemy czesc danych zrzucic zeby wszystko szybciej sie ladowalo.
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Seed 


Auto: Audi S3
Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 297
Skąd: Bytom
Wysłany: 2013-10-25   

599zlociszy ps3, dokupic dysk 500gb za 200 zl i problem z glowy.
_________________
B16A1 VTEC.
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2013-10-25   

HALO 3 zaliczone, teraz wziąłem się za Strangehold :ok: Przyjemny TPS
_________________
 
 
Booohal 


Auto: Galant EA5W, Forester SG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 772
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-10-26   

Kupiłem PS3, GT5, kabelek HDMI, sześciopak Żywca. Zacząłem o 15, właśnie odszedłem od konsoli :)
_________________

 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2013-10-27   

_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2013-10-27   

Jedi lvl 52 a Sith lvl 53 :P w

_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2013-10-27   

zarzuciłem NFS:SHIFT, ja pierdolę co za zjebany model jazdy, to miało przypominać symulację?! chyba kvrwa poduszkowca w dupę jeb^nego! :ugh: mimo tej ogromnej wady ma w sobie coś co wciąga...
_________________
 
 
staryjaponiec 
Nieaktywny :(

Auto: Daihatsu Cuore VI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1157
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2013-11-02   

Ostatnio szukałem gier w klimatach survival, raczej niewiele walki czy też rozpierdzielania w pojedynkę zastępu wrogów, w zamian interakcja z otoczeniem typu budowanie schronienia, szukanie jedzenia, ukrywanie się przed wrogami, wolna eksploracja terenu itd. Dla pokolenia COD i Battlefield to nuda. Tak czy inaczej, trafiło się kilka fajnych i ciekawych pozycji.


Te dwie dopiero powstają:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21051
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22472


Raindrop
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=80864
http://www.youtube.com/wa...EbNnnz_tO0&hd=1
Również w produkcji. Za tą grę odpowiedzialne są póki co tylko dwie osoby :shock: Szacunek. Na powyższym filmie czuje klimat STALKER :hurra:


Miasmata
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=72441
To już wyszło rok temu. Kolejna gra którą stworzyło dwoje ludzi :-o Całkiem dobre oceny dostała.
_________________
https://staryjaponiec.blogspot.com
https://www.facebook.com/staryjaponiec
https://www.instagram.com/staryjaponiec
 
 
owooveck 


Auto: Pojara Fał Sześć!
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 356
Skąd: Stróża/Łódź
Wysłany: 2013-11-03   

Bezrobotny ma dużo czasu więc:

Dishonored
Bardzo ciekawa skradanka w klimacie steampunk. Graficznie nie powala, ale wydaje mi się, że taki był zamysł twórców. Dla mnie osobiście Dishonored jest nico przykrótka. Grałem wariantem "bez zabijania" i okazało się, że ten sposób jest o dziwo, najłatwiejszym i najszybszym sposobem na ukończenie misji, także minus jak dla mnie. Ogólnie polecam cierpliwcom, którzy jak ja lubią siedzieć schowani w cieniu przez długi czas i czekać aż oponenci ustawią się w dogodny sposób.



Far Cry 3
Gra wciągnęła mnie do tego stopnia, że zarwałem dwie noce, żeby ją skończyć. Grafika według mnie zadowalająca, tak samo SI wrogów. Ale to co najmilej mnie zaskoczyło, to fabuła i przede wszystkim gra aktorska. W jedynkę nie grałem, a dwójkę oddałem kumplowi po około 30 minutach gry, bo gry aktorskiej zdzierżyć nie mogłem.
Jak skończę tytuły, które obecnie męczę, wezmę się za samostójkę Blood Dragon bo klimat sci-fi z lat 80 bardzo mi odpowiada.



Binary Domain
Grą zainteresowałem się głównie dlatego, że dzieje się w Tokyo w przyszłości bliższej lub dalszej. Graficznie nieźle, ale SI z kolei na dość niskim poziomie, mimo, że większość naszych przeciwników to mechaniczne mięso armatnie. Roboty, które zazwyczaj lezą na nas pod pełnym ostrzałem. Spodobał mi się wybór drużyny przed każdą misją i stopień zaufania każdego z osobna do innych. Binary Domain zaczynamy jako wraz z kumplem z woja, który ma do nas od razu spore zaufanie, ale na późniejszych etapach spotykamy resztę oddziału o innych narodowościach. Wspólne zaufanie między członkami grupy, a zwłaszcza do naszej głównej postaci ma wpływ na ich zachowanie podczas walki.



Wiedźmin 1 i 2
Słowa są zbędne. Żal mam jedynie do ekipy CD-Projekt RED za skonsolowanie serii. Wiedźmińskie style walki z pierwszej części choć niewymagające niczego poza rytmicznym klikaniem były dokładnie takie jak to sobie wyobrażałem czytając sagę Sapkowskiego. W dwójce zastąpione je krótkimi sekwencjami, zwykłą i silną. Choć poprawiono znacznie grę pod względem graficznym i dodano brakującą w jedynce mimikę twarzy bohaterów w czasie rozmów co jest dla mnie dużym plusem, to pozbawiono grę szczegółu, który mnie w oczy kole. Zabrakło ładnych animacji dobywania i chowania przez Geralta obu mieczy. W jedynce były zrobione iście po wiedźmińsku, natomiast w dwójce zrobione od tak po prostu. Zwłaszcza animacja chowania mieczy, która wygląda jak odwrócona animacja dobywania. Jednak to co w obu częściach zasługuje na największe pochwały to fabuła. CD-Projekt RED stanął na wysokości zadania i gra się tak samo jak czyta książki. Jednym tchem. Niecierpliwie czekam na Dziki Gon i na kuriera z Sezonem Burz.



DmC Devil may Cry
Jako fan serii, kiedy zobaczyłem nowego Dantego stwierdziłem, że za nic nie ruszę tej części. Jednak koniec końców pożyczyłem nowego devila, żeby zobaczyć jak bardzo twórcy popłynęli. I nie jest tak źle jak z początku myślałem. Grafika o niebo lepsza od 4, fabuła choć zupełnie inna to znośna. Świat gry przeniesiony w bardziej "cywilizowane" realia i dodana domena demonów pod tytułem Limbo. Najbardziej przypadł mi do gustu soundtrack stworzony przez Combichrist i Noisia.



StarCraft II Wings of Liberty + Heart of The Swarm
Przypomniało mi się o tej grze dość późno, ale w myśl przysłowia "lepiej późno niż wcale" zainstalowałem StarCrafta i po raz kolejny zostałem wciągnięty na długie godziny. Od czasu Frozen Throne brakowało mi takiego typowego RTS'a i to pragnienie dodatkowo sprawiło, że nie chciało mi się odchodzić od lapka. Grafika miodna, audio jak przed 12 laty. Nowe jednostki bardzo udane, ale i tak nic nie zastąpi starych dobrych Marine terran. Nowe rozwiązania typu przerwy między misjami na Hyperionie czy wybory fabularne mile mnie zaskoczyły. Po ukończeniu dodatku czekam na kolejny, tym razem poświęcony trzeciej stronie konfliktu - Protosom.



Shadow Warrior
Co tu dużo mówić. Reaktywacja hitu z 1997 roku. Siekanie demonów i Yakuzy samurajskim mieczem nie może się nie podobać. Charakterystyczne poczucie humoru Lo Wanga, japońskie ogrody i Datsun 240Z bohatera tworzą ładną całość, którą uzupełniają złośliwości wygnanej duszy/demona o imieniu Hoji. Warto wspomnieć, że Shadow Warrior powstał dzięki studiu Flying Wild Hog, czyli naszemu rodzimemu deweloperowi.



Poza tym były tytuły, które nie wywarły na mnie jakiegoś większego wrażenia:
WRC 4, F1 2013, Prototype 1 + 2, GTA 4 + Liberty City stories.
_________________
"It will seem difficult at first, but everything is difficult at first."
- Musashi Miyamoto
 
 
Booohal 


Auto: Galant EA5W, Forester SG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 772
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-11-03   

Panowie,

Jaka grę polecicie dla kobiety na PS3? Jak najmniej zręcznościowa i maksymalnie logiczna.
_________________

 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2013-11-03   

Dishonored ma rewelacyjną grafikę jak namalowany jest ten świat.
Podobno są dodatki do tego wiec na razie nie wywalam :P
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
owooveck 


Auto: Pojara Fał Sześć!
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 356
Skąd: Stróża/Łódź
Wysłany: 2013-11-03   

Japoniec, są w sumie trzy. Jeden to różne wyzwania gdzie grasz jako Corvo, a dwa pozostałe to już normalne dodatkowe misje, ale tym razem wcielasz się w Dauda, najemnika, który zabił cesarzową ;-)
_________________
"It will seem difficult at first, but everything is difficult at first."
- Musashi Miyamoto
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-11-13   

http://vimeo.com/79286645
uśmiałem się... :lol:
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-11-13   

Słabe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna