Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
W co ostatnio graliscie?
Autor Wiadomość
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2011-10-29   

jak to jest na dziś dzień? co lepiej? xbox czy ps3?
gry w sumie wychodzą na to i na to te same, jak wygląda kwestia podłączenia klawiatury i myszki do x i do ps3?
 
 
 
Sivus 


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 1626
Skąd: siedemjeden
Wysłany: 2011-10-29   

ostatnio znowu wałkuję Fifę 11 8-)ale chętnie wracam do Stalker: Cień Czarnobyla no i oczywiście Mafii oraz Max Payne ;]
_________________
If you're going through hell, keep going
 
 
 
marssel 


Auto: EG5
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 42
Skąd: Lidzbark Warm
Wysłany: 2011-10-29   

The Player napisał/a:
Ja jako, że już kilka lat temu stwierdziłem, że konsole są do grania, a laptopy do innych czynności to teraz grywam tylko na PS3, który mi bardziej podpasował od 360tki.

x2
na PS3 gram obecnie w Resident Evil 5 w trybie kooperacji z bratem :)
_________________

 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2011-10-29   

F1 2011,COD BLACK OPS I BATTLEFIELD 3 i nalogowo CS 1.6
 
 
 
Dareko 


Auto: FN2 Type R / AUDI A4 B8 / BMW 4 F32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3634
Skąd: Tokyo
Wysłany: 2011-10-29   

ostatnio kupilem fife 12 nie gralem juz chyba w fife z 8 lat teraz w tpo gram, ogolnie jakos w tym roku zaczalem grac od jakis wlasnie 8 lat :D Twierdze 3 musze kupic i battlefield 3 i call of dudy mw3 :)
_________________
Civic SiR-S <--- klik
FN2 Type R EURO Spec
<--- klik
ホンダシビック
 
 
 
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2011-10-29   

Ja grałem w "państwa, miasta" na wykładzie z matmy, ale to się chyba nie liczy? Na tym forum już niedługo będzie więcej tematów o grach niż o furach :-P
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2011-10-29   

Forza 3 na x360,
World of Tanks,
Stareńki Total Annihilation,
nowy Deus Ex.
Trochę tego ostatnio było ;)
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
rastle 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 1645
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2011-10-29   

rdk napisał/a:
gry w sumie wychodzą na to i na to te same, jak wygląda kwestia podłączenia klawiatury i myszki do x i do ps3?


Z tego co wiem, to sie nie da....

Ja ostatnio grywam w League Of Legends. Wczesniej katowalem NFS World, Lineage II no i GRID, ale od czasu kiedy wylaczyli servery gra straciła sens, bo driftować solo jest nudno...
 
 
MeHow 

Auto: JHMEK3
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 389
Skąd: Radziejowice/ŁDZ
Wysłany: 2011-10-29   

a jak wygląda kwestia grafiki?

lepsze ps czy x?

(pytam bo chcę konsolę kupić...)
_________________
"... yes we can ..."
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2011-10-29   

w tym roku troche dobrych gier poprzechodzilem, a z takich wartych uwagi, ktore ukonczylem w ostatnich tygodniach wymienie cos co mnie zmasakrowalo - gears of war, mistrzostwo! sa 3 czesci, a mam tylko 1, grafika miazga (X360), niektore lokacje sa niesamowicie zajebiste i w zadnej innej grze czegos takiego nie widzialem, piekne, patrzac w tv nie wierzylem w to co widze.

x-men'ów nie lubie, ale gra x-men origins: wolverine jest dobra i godna polecenia

przez ostatnie dni meczylem midnight club los angeles i jestem pozytywnie zaskoczony, wszystkie midnighty sa dobre, ale poprzednie sa ultra hardkorowe, raczej nie ma trudniejszych gier wyscigowych niz midnight club 2 i 3 (w 1 nie gralem, ale pewnie tez trudna), 4 czesc czyli los angeles jest mocno zmieniona, model jazdy nie jest tak hardkorowy przez co wszystkie wyscigi samochodami wygralem jezdzac na kamerze z wnetrza auta. ta czesc zdecydowanie najlepsza z serii, grafika dobra, miasto jest piekne, doba przechodzi plynnie z dnia w noc. dzisiaj gra ukonczona, wciaz jestem w szoku, ze udalo sie bez ochoty rozpierdolenia pada jak to mialo miejsce w poprzednich czesciach. jak na midnighta jest zadziwiajaco latwa, co nie zmienia faktu, ze w porownaniu do serii nfs, forzy czy gt i tak jest dosc trudna
_________________
 
 
clark 


Auto: Infiniti Fx35
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 3110
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-10-29   

Ostatnio gramy z kolesiami i 2 Polowka na PC splicie w Micro Machines V4, Blur, Sonic & SEGA All-Stars Racing, Street Fihter4+ masa różnych gierek na wii. Kiedys poprzechodzilem wszystkie z lepszych rpg (Baldursy, Fallouty, Planescape Torment, Icewind Dale'y Neverwintery, Diabla itd, mniejdawniej Wiedzmin1 F3). 4lata Lineage2 na DNecie, ale udalo mi sie zerwac z nalogiem :mrgreen: Teraz zaczynam Dead Island, czaje się na Wiedzmina2 i Rage(fpsy tez przerabiam ale nie chce mi sie wymieniac ;-) z Tpp to potwierdzam Wolverine spoko, ale Batman Arkan Asylum tez wymiata(niedlugo 2częsc)! Samochodowki to glownie byly nfs'y colliny i gran tourismo1 na bleem emu hehe. Na szczególne wyróżnienie zaslugje Heroes Of Might And AMgic! Po 8godzin na hot seats z Tata i kolesiami w 2 i 3:D 4juz slabsza, 5tylko liznalem;p z rts to c&c, warcrafty i star craft1, hehe troche tego bylo:D
_________________

 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2011-10-29   

Pawco napisał/a:
F1 2011,COD BLACK OPS I BATTLEFIELD 3 i nalogowo CS 1.6

czasami wieczorkami jak znajde chwilke to tez sobie cykne w 1.6 a tak to swego czasu smigalem jeszcze w BF BC2.
_________________

 
 
RADEq 


Auto: niskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1612
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-10-29   

Zapomniałem o F1 2010 na PC. Na logitechu G25 idzie się spocić i zmęczyć. Wszystkie pomoce OFF. :mrgreen:
A no i gra w CS'a na non steamie jest bez sensu...
_________________

 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2011-10-29   

radeek- napisał/a:
Zapomniałem o F1 2010 na PC. Na logitechu G25 idzie się spocić i zmęczyć. Wszystkie pomoce OFF. :mrgreen:
A no i gra w CS'a na non steamie jest bez sensu...

da sie trafic dobry server non steam. kiedys to bylo moze i dobre a teraz jak kupujesz klucz za 10 zl to nie ma to najmniejszego sensu.
_________________

 
 
RADEq 


Auto: niskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1612
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-10-29   

a kto mówi o kluczach ? :lol:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna