Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
W co ostatnio graliscie?
Autor Wiadomość
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-12-11   

Polecam jeżeli ktoś przesiaduje dużo godzin przed kompem
Nowy Styl Elf Steel Chrome
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-12-11   

Dzięki za rady :-D
_________________
 
 
staryjaponiec 
Nieaktywny :(

Auto: Daihatsu Cuore VI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1157
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2017-12-16   

Wczoraj, w Dragon Age Inkwizycja, najdłuższa walka z bossem, w mojej historii gier. Półtorej godziny :-| Można to ukończyć szybciej, tylko trzeba być dobrze przygotowanym. Mnie się nie chciało, w sumie nawet nie zamierzałem kończyć tego zadania za jednym razem, ale tak wyszło. Cały quest (poboczny) polegał na przedarciu się przez sporą twierdzę, wybiciu wszystkich, łącznie z demonem na końcu, i do tego momentu kilka razy miałem wrócić do bazy, aby odnowić zdrowie i uzupełnić ekwipunek. Nie chciało mi się. Ruszyłem do walki bez żadnych mikstur leczących i z drużyną w której każdy miał 15% życia. I przetrwałem do końca 8-) (na poziomie normal, bez żadnego zapisywania gry podczas walki z bossem, ponieważ nie można).

Jedna z akcji, jaka wprawiła mnie w osłupienie: W trakcie walki, udało się jakoś uciec na chwilę z dala od bossa, drużyna schowała broń i wtem jeden typ (Iron Bull) zaczął sobie gadać (po prostu włączyła się typowa, niepowiązana z jakąkolwiek walką konwersacja, jaką zapodają członkowie drużyny w różnych momentach), że tęskni za smakiem... bananów :lol: Bad timing, bro.

Po zakończeniu walki pozostało głośno odsapnąć, podkręcić głową z niedowierzania jednocześnie kwitując jakimś wulgaryzmem patrząc na zegarek.
_________________
https://staryjaponiec.blogspot.com
https://www.facebook.com/staryjaponiec
https://www.instagram.com/staryjaponiec
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2017-12-17   

Jakieś dwa tygodnie wstecz przeszedłem "Obcy: Izolacja".. obiecałem że podzielę się spostrzeżeniami..


To horror z prawdziwego zdarzenia.. dorosła, męska produkcja... ciągłe poczucie zagrożenia i zaszczucia.. ciągłe ukrywanie się, sztuczna inteligencja zarówno Obcego jak i Androidów robi ogromną robotę.. wszystko zgodnie z filmowym odpowiednikiem.. 20 godzin grania w ciągłym stresie (w pozytywnym znaczeniu).. co istotne granie w tą produkcję na solidnym 5.1 to absolutny obowiązek.. nieustające dżwięki Obcego grasującego w kanałach wentylacyjnych niejednokrotnie powodowały u mnie zimny dreszcz na plecach.. takich horrorów chcę więcej.. ocena 10/10! Dla miłośników uniwersum Obcego absolutny must have.. dla wszystkich innych lubiących horrory / skradanki również 8-)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2017-12-17   

A ja w piątek zainstalowałem Stalkera Lost Alpha.

Musze przyznać, że modderzy zrobili to co twórcy obiecywali, a nie wydali. Jest dobrze. Klimat zony kopie.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-12-17   

Tomac, dobra reklama, muszę zatem spróbować, bo dawniej uwielbiałem z ziomkami nocki zarywać w AVP na LANnie 8-)
Ahhh co to byly za czasy, CS 1.6 do rana albo wlasnie AVP , Unreal tournament :shock: :mrgreen:
_________________
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-12-17   

Tomac, ja tam pier**e, obejrzałem kawałek na YT i nie na moje nerwy :P
_________________
 
 
 
no_name21 


Auto: CIVIC V VTI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 180
Skąd: Tarnow
Wysłany: 2017-12-17   

Też obadałem gameplaye na YouTube i chyba spróbuję 😀
_________________

 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2017-12-17   

Karamba_DC2 napisał/a:
Tomac, dobra reklama, muszę zatem spróbować, bo dawniej uwielbiałem z ziomkami nocki zarywać w AVP na LANnie 8-)
Ahhh co to byly za czasy, CS 1.6 do rana albo wlasnie AVP , Unreal tournament :shock: :mrgreen:


Karamba.. najlepszy stary Alien to Alien Resurrection na PSX'a... pózniejsze do momentu powstania Izolacji to kibel... Izolacja to powrót do starej szkoły... starej szkoły hardkorowych gier dla wymagających graczy.. Izolację ukończyłem na łatwym trybie i w moim odczuciu było - delikatnie mówiąc - trudno.. a laikiem w grach raczej nie jestem.. produkcja warta najwyższej oceny.. to nie Uncharted gdzie gra prowadzi gracza podpowiadając co rusz błyskającymi z daleka "itemami" tudzież Drake mamroczący pod nosem jak dłuższy czas nie masz pojęcia jak rozwiązać daną zagadkę.. w Izolacji trzeba samemu kombinować.. logicznie myśleć.. mega oszczędzać wszelaką amunicję bo jest jej tyle co kot napłakał.. no zdecydowanie polecam..

Gumka23 napisał/a:
Tomac, ja tam pier**e, obejrzałem kawałek na YT i nie na moje nerwy :P


Mówiąc po gimbowemu: "Oj tam oj tam" :mrgreen:

no_name21 napisał/a:
Też obadałem gameplaye na YouTube i chyba spróbuję 😀


Warto 8-)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
Ostatnio zmieniony przez Tomac 2017-12-18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-12-17   

ktos sie bawi w sciganki? ostatnio mnie naszlo zeby odkurzyc konsole i cos posmigac, przesiadlem sie z ps3 na ps4, i moje g27 musialem opedzlowac. jaki ster polecacie? g29 warte uwagi?
_________________
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-12-17   

G29 to chyba najlepszy ster w przyzwoitych pieniądzach. Później zaczynają się zabawki od Thrustmastera za grube tysiące.

Jeśli mówimy o prawdziwych ścigankach- Assetto Corsa. Nic bliższego realizmowi prowadzenia auta chyba nie ma..

Tomac, nie dość, że gra ryjąca beret, to z racji potomka, mam czas na jakąś gierkę raczej tylko wieczorem.. na samą myśl łączenia Obcego z wieczorną ciszą wymiękam :mrgreen: :lol:

PS. Widzę, że nie tylko Ciebie denerwuje spłycanie gier.. Jakby nie mogli zrobić możliwości wyboru- chce żeby każda klamka była podświetlona to włączam.. nie chce podpowiedzi- wszystko na off... i wilk syty (arcade się dobrze sprzedaje) i owca cała (stara gwardia usatysfakcjonowana z przyjemności rozwiązywania zagadek samemu)..
_________________
 
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2017-12-17   

W dobrym hajsie to tylko g29. Potem trustmaster t300rs i t500rs, w pierwszym przypadku trzeba dokupić shifter i pedały (th8a i t3pa), w drugim sam shifter ale to wszystko tak spory koszt. t500 plus shifter to około 2,5k ;-)
_________________

 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2017-12-18   

Gumka23 napisał/a:
Tomac, nie dość, że gra ryjąca beret, to z racji potomka, mam czas na jakąś gierkę raczej tylko wieczorem.. na samą myśl łączenia Obcego z wieczorną ciszą wymiękam :mrgreen: :lol:

PS. Widzę, że nie tylko Ciebie denerwuje spłycanie gier.. Jakby nie mogli zrobić możliwości wyboru- chce żeby każda klamka była podświetlona to włączam.. nie chce podpowiedzi- wszystko na off... i wilk syty (arcade się dobrze sprzedaje) i owca cała (stara gwardia usatysfakcjonowana z przyjemności rozwiązywania zagadek samemu)..


No ja grałem tyllko po zmroku, zamnknięty w swojej jaskini z dość mocno podkręconym volume :mrgreen:
Tylko w ten sposób można w pełni czerpać satysfakcję z takich gier..
Co do podpowiedzi w grach... rzeczywiście będę musiał wyłączać te wszystkie ułatwienia..

Krzyh00 napisał/a:
ktos sie bawi w sciganki? ostatnio mnie naszlo zeby odkurzyc konsole i cos posmigac, przesiadlem sie z ps3 na ps4, i moje g27 musialem opedzlowac. jaki ster polecacie? g29 warte uwagi?


G29 polecam.. mam i jestem w pełni usatysfakcjonowany.. bardzo miła w dotyku, dobry Force Feedback, pedały pracujące jak w prawdziwym aucie tj. gaz i sprzęgło w miarę lekko ale już hamulec im mocniej wciskasz tym jest twardziej.. jakość wykonania bardzo dobra, skóra, amelinium i plastkiki dobrze spasowane, nic nie skrzypi...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-12-18   

Trzasnąłem wczoraj platynę w Horizon: Zero Dawn.
_________________

 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2017-12-18   

Tomac napisał/a:
Alien Resurrection na PSX'a

:serce:
Wspaniała gra, czeka na ponowne ukończenie, tym razem bez cheatowania.
Mam jeszcze do zaliczenia Alien Trilogy starsze od węgla :mrgreen:
Ciężko będzie się przestawić na to sterowanie :-D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna