Kontakt | Redakcja | Forum | Konkursy | Społeczność Zarejestruj się | Zaloguj się

Redakcja JDMO & Gods of the Forum
Deox - naczelny, admin

O sobie:

Za dnia robię to co każdy, buduję swoje szczęście i próbuję przetrwać w "polskiej" rzeczywistości. Po robocie realizuje ten cały śmietnik i staram się nad nim panować.

Zainteresowania:

Mam tyle zainteresowań, że sam nie wiem na czym się skupić. Większość kręci się wokół wrodzonej miłości do Dalekiego Wschodu i kultury azjatyckiej. Najbardziej istotne zajawki to:

JDM, Japonia, sztuki walki, goście biegający w spódnicach z mieczami w ręku, Darth Vader i ciemna strona mocy, kocham stare japońskie kino Akiry Kurosawy i Masakiego Kobayashi, namiętnie gram w gry video, a po robocie czas umila mi Armin Van Buren.

Plany:

Sporo, ale muszę wreszcie odwiedzić ten kraj, gdzie robią te wszystkie zajebiste zabawki.
Japoniec - ochroniarz, admin

O sobie:

Młody, utalentowany, przystojny, do tego z poczuciem humoru.

Zainteresowania:

Fan motoryzacji, w szczególności starej, japońskiej. Podróże zagraniczne, sztuki walki, Chiny, Japonia, Druga Wojna Światowa, broń palna oraz sprzęt wojskowy, a w szczególności z byłego ZSRR, schrony atomowe.

Plany:

Dalej być światowej klasy aktorem porno i żeby Deox był bardziej uległy i spełniał wszystkie najdziksze fantazje, rozwijać się zawodowo i otworzyć własny biznes, oczywiście motoryzacyjny.
rdk - serwisant, admin

O sobie:

Przykłady mąż i ojciec roku, ciężko pracujący na lepsze jutro. Wolny czas spędzam na JDMO. Kiedyś będę tego żałował.

Zainteresowania:

Mam ich tyle, że obdzieliłbym połowę znajomych. Główne nurty to motoryzacja, muzyka i fotografia, a poza tym piłka nożna, sporty siłowe, sztuki walki and many, many mooore.

Plany:

Posmakować tego "lepszego jutra", spełnić choć 10% procent motoryzacyjnych marzeń i dalej walczyć z off topiciem na forum. Chciałbym też przeczytać cały Internet.
Ember - zdrowy rozsądek forum, admin

O sobie:

Póki co młody. Niestety na tym kończą się plusy, a o minusach nie będę pisał.

Zainteresowania:

Główną pasją jest motoryzacja, nie tylko ta japońska. Reszta schodzi na dalszy plan, ale można wymienić choćby dobry film, czy programowanie. Te ostatnie z racji tego, że jest głównym źródłem dochodu, powoli zaczyna wypadać z kategorii zainteresowań.

Plany:

Bardzo dalekosiężne i jeszcze bardziej nudne. Z tych bliższych to chciałbym być bogaty.gaseb - akcjonariusz Mugena, moderator

O sobie:

Buszujący po necie w poszukiwaniu rarytasów Mugena do kolekcji i innych okazji, które grzech przegapić.

Zainteresowania:

Od kiedy pamiętam, czyli od czasów podstawówki motoryzacja. Wcześniej dosyć ogólnie, a od kilku lat japońska. Jakoś tak wyszło, że inne auta niż te od japońców nie wzbudzają mojego zbytniego zachwytu ani zainteresowania. Podróżowanie po Europie i nie tylko, chciałbym odwiedzić wszystkie kraje Europy, trochę już odfajkowane, trochę jeszcze pozostało.

Plany:

Jest plan aby połączyć "podróż życia" z hobby, czyli wypad do kraju, w którym na dworcach stoją automaty z damską, używaną bielizną.jakub476 - specjalista od miniaturyzacji, rekrut z odzysku

O sobie:

Za dnia się opierdalam, siedzę w domu i kleję modele, czasem coś zjem.

Zainteresowania:

Modelarstwo, bo na prawdziwy samochód nie mogę spiąć pośladów. Poza tym JDM, ale dobrym Golfem nie pogardzę i koniecznie musi lecieć dobry rap.

Plany:

Sporo, po pierwsze kupno własnego samochodu, później założyć własną działalność i kosić hajs.


JDM Wsparcie & mięso armatnie


CMQ                                                   Cino                                                     Pawco

   


adino1                                               Emre


MateyPozdrawiamy