Kontakt | Redakcja | Forum | Konkursy | Społeczność Zarejestruj się | Zaloguj się

Zostań Sponsorem i kup reklamę w serwisie!

JDM Option PL to blog kompleksowo traktujący o japońskiej motoryzacji, tuningu, motosporcie, driftingu oraz ciekawostkach z Kraju Kwitnącej Wiśni. Serwis oferuje swoim reklamodawcą szeroką gamę form oraz rodzajów zamieszczanych reklam. Oferta oraz sposób emisji zostały przygotowane tak, aby w najbardziej skuteczny sposób docierały do docelowego odbiorcy oraz aby reklamy stanowiły integralna część wizualnej koncepcji strony. Wybrane i przykładowe sposoby docierania do klienta przedstawione zostały poniżej.

Zapytania odnośnie emisji reklam należy kierować na poniższy adres:

jdm-option@jdm-option.pl

 

Dostępne formy reklamy:

 

Tapeta tematyczna:

Nieklikalna forma reklamy polegająca na zamieszeniu tapety - tła będącego stałym elementem witryny. Tło przygotowywane jest w oparciu o plik graficzny wysokiej rozdzielczości ze względu na konieczność dopasowania się do wielu typów ekranów, na jakich wyświetlana jest strona. Tapeta tematyczna łączona jest z banerem reklamowym typu Billboard o wymiarach 750 x 100 pikseli.

 

Banery oraz Billboardy reklamowe:

Banery reklamowe mogą być umieszczane na głównej stronie serwisu, jak i jego podstronach. Szczegółowe rozmieszczenie przedstawione zostało poniżej. Obsługiwane formaty to: JPEG, GIF, FLASH, JavaScript

Dostępne wymiary: 750 x 100 | 750 x 200 | 300 x 250 | 468 x 60 pikseli.

 

System AdTaily:

System reklamowy obsługiwany przez AdTaily.pl, charakteryzujący się możliwości kupienia reklamy bez konieczności kontaktu z Redakcją serwisu. Wszystko odbywa się zdalnie za pośrednictwem internetu i płatności PayPal. Reklamy wyświetlane są w stałym miejscu w prawym module strony. Obsługiwane formaty to: JPG, PNG lub nieanimowany GIF.

Dostępne wymiary: 125 x 125 pikseli.

 

Przykładowe sposoby emisji:


Tapeta tematyczna z banerem typu Billboard.

 

 

Baner obok slidera wyświetlającego główne wiadomości na stronie.

 

 

Baner znajdujący się nad wpisami na stronie głównej.

 

 

Baner znajdujący się pod artykułem/wpisem przed sekcją komentarzy.

 

 

Reklama AdTaily.